Nadszedł czas, żeby ogłosić to co od kilku dobrych tygodni wisiało w powietrzu. Koronawirus co prawda mocno pokrzyżował wszystkim szyki, ale tak jak bardzo zwolnił życie społeczne i gospodarcze tak bardzo przyspieszył sukces Constractu Lubawa, który już oficjalnie, w swoim debiutanckim sezonie Futsal Ekstraklasy zdobył srebrny medal ustępując tylko Mistrzom z ubiegłego roku: Rekordowi Bielsko Biała.
(2020-05-15)
Rozgrywki ligowe Futsal Ekstraklasy zostały przerwane na początku marca po rozegraniu osiemnastu kolejek, aby dokończyć sezon potrzeba by rozegrać ośmiu kolejek. Aktualnie trwa posiedzenie władz PZPN w sprawie rozwiązania problemu. Wszystko jednak na to wskazuje, że obecnego sezonu ligowego Futsal Ekstraklasy nie uda się jednak dokończyć. Prawdopodobnie ostateczna decyzja zapadnie w dniu dzisiejszym.
(2020-05-12)
Ponad pół tysiąca kilometrów drogi, ale było warto KS Constract w 1/2 Pucharu Polski Futsalu. Po dobrym meczu w którym dostali szansę wszyscy gracze KS Constract pewnie pokonał NEXX Goczałkowice 7-1.
(2020-03-11)
18 kolejka dla Constractu Lubawa wiązała się z kolejną daleką podróżą na południe Polski. Na Dolnym Śląsku na okupujących 3 pozycję w tabeli zawodników KS Constract czekała inna drużyna z czołówki tabeli Futsal Ekstraklasy.
(2020-03-07)
Bartek Wronka od kilku lat trenuje w klubie Constract Lubawa i od samego początku został zauważony przez fachowców z działu skautingu Lecha Poznań, gdzie otrzymuje cykliczne zaproszenia. Wiadomość, która dotarła do nas o powołaniu Bartka do Borussii Dortmund przerosła nasze oczekiwania
(2020-03-04)
Druga runda rozgrywek Futsal Ekstraklasy jest nieco szarpana, przerwy w rozgrywkach wybijają nieco z rytmu zarówno zawodników i sztaby szkoleniowe jak i samych kibiców. Przed spotkaniem Constractu z Gwiazdą Ruda Śląska dużo rzeczy było jasnych i oczywistych.
(2020-02-29)
Mecze Pucharowe, przerwa spowodowana meczami Reprezentacji Polski nieco zakłóciły bieg ligowych wydarzeń. W Lubawie Ekstraklasowego widowiska nie było od ponad miesiąca, kiedy to po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy Czerwone Diabły z Chojnic.
(2020-02-28)
Po kilku tygodniach wróciliśmy do Ekstraklasowych zmagań, w 16 kolejce przyszło mierzyć się z GSF Gliwice, którym należało wyrównać rachunki z pierwszej rundy w której nieco na własne życzenie oddaliśmy punkty rywalom.
(2020-02-15)
Za nami kolejna odsłona Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. W miniony weekend w Starogardzie Gdańskim rywalizowały ze sobą drużyny w kategorii wiekowej U-16. Na mistrzostwach Polski nie zabrakło zespołu KC Constract Lubawa, który bez porażki przebrnął kwalifikacje i zameldował się w grupie ”C’ turnieju Mistrzowskiego.
(2020-02-12)
Piłkarze Constractu Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym spotkanie w ramach 1/16 Halowego Pucharu Polski w Futsalu. Przeciwnikiem drużyny z ekstraklasy była ósma drużyna I ligi futsalu KS Gniezno.
(2020-02-08)
Piłkarze Futsal Ekstraklasy rozegrali 15 kolejkę. Przeciwnikiem Constractu Lubawa w dniu dzisiejszym był ostatni zespól tabeli Red Devils Futsal Club Chojnice. Constract Lubawa 15 września pokonał dzisiejszego rywala w Chojnicach 1:6. Po ciężkim spotkaniu, gospodarze pokonali Chojnice 4:3 i zdobyli trzy punkty
(2020-01-18)
Dzisiejszego wieczoru do Lubawskiej hali OsiR wraca Futsal Ekstraklasa. Po raz pierwszy w tym roku, a drugi w rundzie rewanżowej CONSRTACT powalczy o punkty w najwyższej klasie, a zdobyte oczka mogą być kluczem do ponownego zameldowania się na podium ligowej tabeli.
(2020-01-18)
Przerwa pomiędzy rundami w Futsal Ekstrakalsie jest wyjątkowo krótka, dołączając do tego rozgrywki Pucharu Polski trudno mówić nawet mówić o czymś więcej jako o przerwie świąteczno-noworocznej. Myśląc o początku rundy mamy bardzo dobre wspomnienia z przełomu września i października, kiedy Constract zanotował piorunujący start rozgrywek od samego meldując się w czołówce tabeli.
(2020-01-11)
W dniu dzisiejszym w hali OSiR w Lubawie, Constract Lubawa rozegrał spotkanie 1/32 Pucharu Polski w Futsalu. Przeciwnikiem lubawskiej drużyny był I ligowy zespół FC10 Zgierz, który jest kontynuacją drużyny Konie Mechaniczne, z którą rywalizowaliśmy przed rokiem w I lidze futsalu. Podczas dzisiejszego meczu odbyła się zbiórka dla Julki z Nowego Miasta Lub.
(2020-01-05)
Drużyna Constractu Lubawa prowadzona przez trenera Damiana Jarzembowskiego po II turniejach eliminacyjnych Młodzieżowych Mistrzostw Polski U16 w futsalu zajęła pierwsze miejsce w grupie 1. Oznacza to, że jest bliska awansu do dalszych rozgrywek
(2020-01-05)
KS CONSTRACT rozpoczyna walkę w Futsalowym Pucharze Polski. Po półrocznej przerwie po raz kolejny zespół z Lubawy zmierzy się z zespołem pierwszoligowym. FC10 Zgierz to oczywiście kontynuacja drużyny Konie Mechaniczne, z którą rywalizowaliśmy przed rokiem w I lidze futsalu.
(2020-01-04)
KS Constract podsumował bardzo dobry rok. Dawid Grubalski i Jakub Raszkowski rozmawiali z Dawidem Klejną korzystając z gościnności Restauracji Atmosfera w Lubawie.
(2019-12-31)
CONSTRACT Lubawa przedstawił nowego zawodnika, Saul Marrupe to zawodnik rodem z Hiszpanii. Jeśli przez 13 kolejek zdarzyło wam się dostrzec w grze Konstruktorów brak doświadczenia to Marrupe wydaje się być odpowiedzią na te wątpliwości, były zawodnik klubów Hiszpańskich, Francuskich oraz Ligi Włoskiej z której to bezpośrednio przechodzi do Constractu Lubawa ma za sobą występy w
(2019-12-27)
Mecz w z Zduńskiej woli lepiej rozpoczęli gospodarze, szybko dochodząc do doskonałej sytuacji pod Bramką Imanola, ten jednak skoncentrowany od początku zatrzymał w sytuacji sam na sam Daniela Krawczyka . Kiedy na boisku pojawiła się czwórka dowodzona przez Pedrinho do głosu doszli Lubawianie.
(2019-12-22)
Jutro ostatnia tegoroczna Ekstraklasowa potyczka z udziałem Constractu Lubawa Nasz zespół z pewnością nie może liczyć na świąteczną taryfę ulgową. Goście choć w sporym dołku, świadomi zagrożenia ze strony naszej drużyny, jutrzejszym spotkaniem bardzo chcą poprawić atmosferę w zespole przed nowym rokiem i nową rundą.Transmisja na www.tvcom.pl od godziny 14:00
(2019-12-21)
W sobotę 14 grudnia w hali OSiR przy ul.Św.Barbary grupa 4 rozegrała 2 rundę eliminacyjną Młodzieżowych Mistrzostw Polski U18. W turnieju rywalizowały:Zdrowie Garwolin, Mazur Karczew, MOKS Białystok, Victoria Sulejówek i Constract Lubawa.
(2019-12-19)