Ks Constract dwoma pewnymi zwycięstwami, nad TEAM Lębork i CLEAREXEM Chorzów szybko otrząsnął się po pechowej porażce z Rekordem Bielsko-Biała. W 10 kolejce udał się na północ, by w jednym z dwóch zaledwie meczów na północ od Lubawy rywalizować z RED DEVILS CHOJNICE.
(2020-10-31)
Minęły zaledwie 3 dni a Constract ma już za sobą dwa kolejne spotkania w Statscore Futsal Ekstraklasie . Po sobotnim zwycięskim spotkaniu nad beniaminkiem z Lęborka ( Constract wygrał 9:1), we wtorek mierzył się w zaległym meczu 3 kolejki z Clearexem Chorzów.
(2020-10-27)
Oszczędny styl gry Constractu w meczu z Team Lębork, był bardzo uzasadniony, bo już w dniu dzisiejszym Constract podejmie w zaległym spotkaniu Clearex Chorzów. Tego spotkania nie trzeba reklamować kibicom futsalu w Lubawie. Wszyscy doskonale pamiętamy ostatnie starcie tych drużyn, w finałowym dwumeczu Pucharu Polski. Początek meczu we wtorek o godzinie 18:00. Transmisja na kanale nsport.
(2020-10-27)
Zakończyła się 9 kolejka Futsal Ekstraklasy. Gospodarze KS Constract Lubawa podejmował beniaminka LSSS Lębork. W tej drużynie w bramce broni Kacper Zelma były zawodnik KS Constractu Lubawa - wychowanek klubu. Piłkarze z Lęborka po awansie do ekstraklasy wzmocnili się o 4 zawodników, którzy dziś stanowią trzon drużyny, w tym Bonifatio
(2020-10-24)
Nie mamy możliwości spotkać się razem i dopingować naszych pupili w starciu z Team Lębork.Mamy za to możliwość spędzenia świetnego wieczoru z futsalem w wykonaniu Pedrinho i spółki oglądając mecz w telewizji internetowej.
(2020-10-23)
Przerywany obecny sezon Statscore Futsal Ekstraklasy, nieco krzyżuje plany Constractu Lubawa , który rozegrał do tej pory tylko 3 spotkania. Dzisiejszy rywal Rekord Bielsko Biała rozegrał już 6 spotkań i podobnie jak Constract nie stracił żadnego punktu.
(2020-10-17)
Niepokonani po dwóch spotkaniach futsaliści Constractu Lubawa w środku tygodnia udali się na wyjazdowy mecz ligowy z Acaną Orłem Jelcz-Lasowice. Rywale których jak dotąd omijała wirusowa kwarantanna rozegrali dotychczas 5 spotkań, po których posiadali 8 punków.
(2020-10-07)
Druga kolejka Statscore Futsal Ekstraklasy wiązała się z wyjazdem do Gliwic. Constract miał tam spore rachunki do wyrównania. W poprzednim sezonie Drużyna GSF dwukrotnie była lepsza od Konstruktorów i to właśnie te spotkania najbardziej bolały w kontekście oceny całego sezonu.
(2020-09-12)
Emocje Pucharu Polski jeszcze nie opadły, a już możemy się emocjonować rozgrywkami Statscore Futsal Ekstraklasy. Constract Lubawa bronić będzie srebrnego medalu, który właśnie dziś odebrali zawodnicy Constractu i choć na starcie rozgrywek nikt głośno tego nie powie, apetyt na złoto jest bo jeśli w ciągu dwóch tygodni pokonuje się Rekord Bielsko Biała i Clearex Chorzów to dlaczego nie myśleć o najwyższych laurach.
(2020-09-06)
KS Constract Lubawa pokonuje beniaminka Futsal Ekstraklasy - Dreman Opole Komprachcice 6:1. Przed meczem piłkarze Constractu otrzymali srebrne medale i puchar za tytuł Wicemistrza Polski za ubiegły sezon
(2020-09-05)
Trener reprezentacji Polski w futsalu Błażej Korczyński przedstawił listę powołanych zawodników na konsultację szkoleniową, która w dniach 14-20 września odbędzie się w Szamotułach.
(2020-09-05)
Pierwszy w historii finał Pucharu Polski futsalu za nami. Emocji nie brakowało do ostatniego gwizdka, te najpiękniejsze, czyli prawdziwa sportowa, niczym nie skrępowana radość była zaraz po zakończonym spotkaniu. KS Constract został największym zwycięzcą i z tym nie da się dzisiaj w żaden sposób dyskutować, ludzie którzy przed 7 laty mieli po prostu duże, dla wielu wybujałe ambicje w niedzielę 30.08.2020r. udowodnili, że hasło ”Wiara w zwycięstwo, to wiara w sukces” cały czas jest aktualne, a niedowiarkowie mają okazję przekonać się, to nie tylko hasło.
(2020-08-31)
Puchar Polski w Futsalu zdobyła drużyna KS Constract Lubawa, która w drugim rewanżowym pojedynku pokonała Clearex Chorzów. Początek spotkania zaczął się po myśli gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie po bramce Bartka Piórkowskiego. Kilka minut później drugą bramkę zdobywa Vithinio
(2020-08-30)
Marzenia o finale towarzyszą wszystkim pucharowym rozgrywkom. Constract awansując do finału spełnił swoje wielkie marzenie. Jednak kiedy tylko zdążył się z zorientować, że finał stał się faktem trzeba było zrozumieć, że historia pamięta tylko o zwycięzcach. Teraz kiedy jesteśmy na półmetku tego finału wiemy, że wszyscy zrozumieli tą sportową prawdę. Czy nie za bardzo?
(2020-08-26)
W pierwszym spotkaniu drużyn Constract zdobył trzy bramki na wyjeździe, ale to było kilka dni temu. W dniu dzisiejszym Rekord Bielsko-Biała od początku spotkania narzucili ostre tempo i za wszelką cenę chciał szybko zdobyć bramkę. Gospodarze jednak dobrze się bronili. Z upływem czasu goście rozkręcali się, ale grali nieskutecznie.
(2020-08-19)
158 dni czekaliśmy na powrót futsalowych emocji w polskim wydaniu. Choć Futsal Ekstraklasa rozgrywek sezonu 19/20 już nie wznowi to Puchar Polski zostanie jednak dokończony, a to szansa na futsal w najlepszym polskim wydaniu. Rekord – Constract to też starcie dwóch najlepszych zespołów niedokończonej kampanii ubiegłego sezonu.
(2020-08-15)
Piłkarze Futsal Ekstraklasy przygotowują się do sezonu i rozgrywają mecze kontrolne.Drużyna Constractu Lubawa rozegrała dwa mecze kontrolne z drużyną Macieja Karczyńskiego trenera drużyny AZS Uniwersytet Warszawski - beniaminka w ekstraklasie i dwukrotnie zwyciężyła. W Warszawie 1: 8 i w piątkowe popołudnie w hali OSiR w Lubawie w takim samym stosunku.
(2020-08-09)
Można powiedzieć, że historia jego pracy łączy się niejako z historią całej drużyny, bo też właśnie wspólnie z klubem stawiał swoje pierwsze kroki na futsalowych parkietach. O tym jak muzyka zależna jest od zawodników oraz jakie jest jego największe spikerskie marzenie opowiedział nam Dawid Klejna, spiker Constractu Lubawa.
(2020-08-06)
Długo mówiło się o tym w rozmowach kuluarowych, teraz przyszedł czas na oficjalną informację. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej wydał decyzję o fuzji Lidera Złotowo i Constractu Lubawa tym sposobem otworzył nowy rozdział Klubu Sportowego Constract, który do tej pory w seniorskiej piłce posiadał tylko zespół futsalowy.
(2020-08-01)
W dniach 24 - 26 lipca 2020 r. W Lubawie odbył się kolejny Camp Bramkarski w Futsalu. Udział w nim wzięło w sumie 10 uczestników. Zgłoszeń było o wiele więcej jednak ze względów szkoleniowych 10 bramkarzy to optymalna liczba jaką są w stanie ogarnąć trenerzy.
(2020-07-30)
Młodzi piłkarze Szkółki Piłkarskiej Constract przygotowują się do sezonu i rozgrywają sparingi na boisku w Lubawie i Iławie. W sobotę 25 lipca juniorzy młodsi po kolejnym sparingu, tym razem gościli w Lubawie starszych kolegów (junior starszy) z II-ligowego Sokoła Ostróda. Mecz rozegrany został w wymiarze czasowym 3 x 30 minut i zakończył się zwycięstwem młodych Konstruktorów 5-2.
(2020-07-29)