Zakończyło się drugie spotkanie barażowe, które decydowało, która z dwóch drużyn zagra w ekstraklasie. W pierwszym spotkaniu w Lubawie Constract Lubawa pokonał Pogoń 04 Szczecin 3:0. Dziś w Szczecinie Constract Lubawa ponownie pokonał Pogoń 04 Szczecin 6:7 i zagra w ekstraklasie
(2019-06-09)
Kolejna bitwa za nami, wojna nadal trwa, ale to nasze wojsko okrążyło rywali z trzech stron. Jeśli uda nam się utrzymać koncentrację, a dowództwo nakreśli odpowiedni plan zakończymy tę wojnę z tarczą na której przeczytamy ociekający bólem, potem i krwią napis- FUTSAL EKSTRAKLASA.
(2019-06-01)
Długo dochodziliśmy do siebie po pełnym niewiarygodnych zwrotów akcji jakże pechowym dla nas pierwszym dwumeczu tegorocznych baraży o Futsal Ekstraklasę. Nie była to na nasze szczęście ostania tegoroczna szansa na awans, korzystając z decyzji o rozszerzeniu Ekstraklasy do 14 zespołów, los rzuca jeszcze jedną dodatkową szansę. Baraż sobota 1 czerwca godz. 18.00.
(2019-05-30)
Dziś o godz. 18.00 w hali OSiR w Lubawie przy ul.Św.Barbary rozpoczęło się spotkanie Constractu Lubawa z Gwiazdą Ruda Śląska w drugim meczu barażowym, który zdecydował o awansie do Futsal Ekstraklasy
(2019-05-18)
W tym tygodniu ekstraklasowy zegar obraca się dużo szybciej, a odliczane dni mijają niczym mrugnięcie powieki. Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć, które po raz kolejny zależą tylko od jednego spotkania.
(2019-05-16)
Awans do Futsal Ekstraklasy to sprawa niezwykłej wagi i choć w kuluarowych rozmowach często słyszy się, że jednym zależy bardziej innym mniej nie zmienia faktu, że w momencie rozbrzmienia pierwszego gwizdka meczu który może zdecydować o bezpośrednim awansie do elity polskiego futsalu, nikt nogi nie odstawi, a wręcz wstawi ją tam gdzie wcześniej by kalkulował, czy to mu się opłaca.
(2019-05-12)
Do trzech razy sztuka, to powiedzenie najczęściej towarzyszy nam przed zbliżającą się 3 próbą zdobycie ekstraklasowego awansu dla futsalowego Constractu Lubawa. Dotychczasowe próby paliły na panewce najpierw w drugiej rundzie baraży w pojedynku z ekstraklasowym UG Gdańsk, a przed rokiem nie wystarczyło mocy, by uporać się z drugim zespołem południa -Gwiazdą Ruda Śląska.
(2019-05-07)
Drużyna Constractu Lubawa rozegrała w dniu dzisiejszym w hali OSiR w Lubawie o godzinie 19:30 ostatnie spotkanie tegorocznych rozgrywek I Ligi Futsalu. Mecz z drużyną Auto Wicherek Oborniki zgodnie z przewidywaniami zakończył się zwycięstwem gospodarzy 9:4.
(2019-04-27)
Kolejne ligowe starcie za nami kolejne nerwy z pewnością też. W pierwszej połowie pudłowaliśmy niemiłosiernie, w drugiej było już więcej spokoju i wynik wyszedł całkiem ładny. Malwee z bramką sezonu w Lubawskiej hali.
(2019-03-31)
Trwają eliminacje Mistrzostw Europy w futsalu U19 w Finlandii. Już dziś niezwykle ważny pojedynek Białoczerwonych z Reprezentacją Francji. W sztabie szkoleniowym naszej Reprezentacji jest trener KS Constract Lubawa Dawid Grubalski, który stanie przed szansą na odniesienie życiowego sukcesu i z pewnością spełnieniem marzeń.
(2019-03-30)
Zakończyło się spotkanie I ligi Futsalu.Constract Lubawa w 18 kolejce podejmował trzecią drużynę tabeli Team Lębork. Po ostatnich trudnych spotkaniach w lidze i odpadnięciu z 1/4 Pucharu Polski, faworytem była drużyna gospodarzy. Constract Lubawa po dramatycznej końcówce pokonał Team Lębork 3: 1 i dalej walczy o awans do ekstraklasy
(2019-03-19)
Pragniemy zaprosić wszystkich kibiców KS Constract na kolejne spotkanie I ligi Futsalu w Lubawskiej hali OSiR. Po raz kolejny w nietypowym terminie, bo we wtorek o godzinie 20:00 (19.03.2019) podopieczni Trenerów Dawid Grubalskiego i Damiana Jarzembowskiego podejmować będą we własnej hali zespół Team Lębork
(2019-03-18)
27 grudnia 2015 roku KS Constract Lubawa rozegrał spotkanie towarzyskie z Gatta Active Zduńska Wola w Hali przy ul.Św.Barbary ulegając gościom 1:4. W dniu dzisiejszym tj. 13 marca te dwie drużyny spotkały się w walce o awans do 1/4 Pucharu Polski w Futsalu
(2019-03-13)
W grze pozostało już tylko 8 najlepszych zespołów tegorocznego Pucharu Polski w Futsalu w tym drużyna Constract Lubawa. Rozgrywki wkraczają w decydującą fazę, a ewentualne zwycięstwo w 1/4 finału to nic innego jak awans do TOP 4 tych rozgrywek w Polsce. Trudno oprzeć się stwierdzeniu, że to wejście do ścisłej czołówki drużyn futsalowych w Polsce.
(2019-03-12)
Za nami 17 kolejka spotkań pierwszej ligi. KS Constract Lubawa tym razem rozgrywał spotkanie wyjazdowe z drużyną, która dopiero od tego sezonu występuję w rozgrywkach I ligi - LZS Dragon Bojano
(2019-03-11)
W niedzielę 3 marca, odbył się turniej dla rocznika 2011. Do Lubawy zjechały się drużyny z Olsztyna, Lidzbarka Warmińskiego, Elbląga, Barczewa, Nowego Miasta i Susza. Gospodarze turnieju - Constract Lubawa do zawodów zgłosił dwie drużyny (Białych i Czarnych).
(2019-03-04)
Wczorajszy mecz zapowiadany jako wydarzenie sezonu futsalowego w I lidze na pewno nie zawiódł kogokolwiek kto zdecydował się przyjść do Lubawskiej Hali OSiR, by oglądać hit pierwszej ligi. Idący do tej pory ramie w ramie zespoły musiały rozstrzygnąć w bezpośrednim pojedynku, kto jest lepszy i kto będzie zdecydowanie bliżej Ekstraklasowych parkietów.
(2019-03-02)
Od samego początku sezonu wszystko tematy dotyczące wygrania ligi i co za tym idzie awansu do Futsal Ekstraklasy dotyczyły zespołów, które w najbliższą sobotę zobaczymy w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie. Constract Lubawa i Futsal Leszno, bo o nich mowa do tej pory solidarnie bez względu na wszystko w każdej kolejce zdobywały tyle samo punktów. Sobota godzina 18:00 ZAPRASZAMY
(2019-03-01)
Kolejny krok wykonany, nie obyło się bez nerwów. KONIE MECHANICZNE ZGIERZ : KS CONSTRACT 4:7. Konie Mechaniczne Zgierz były kolejnym rywalem w pierwszoligowych wojażach Constractu. Mecz z jedna ostatnich drużyn w tabeli miał być spokojna i wyrafinowaną demonstracją tegorocznej siły Constractu Lubawa.
(2019-02-24)
Środowe zaległe spotkanie I ligu futsalu dla Constractu Lubawa było szansą na dogonienie liderującego Futsal Leszno i zrównanie się puntami z zespołem z Wielkopolski. Mecz z Heliosem nie należał jednak do łatwych, a dodatkowy niepokój budziło kilka faktów z ostatnich ligowych kolejek.
(2019-02-21)
W środę 13 lutego w Hali OSiR w Lubawie piłkarze Constractu Lubawa pokonali zespól z ekstraklasy Red Dragons Pniewy 8:3. Po ostatniej porażce i słabej grze całej drużyny w Kartuzach, nikt nie spodziewał się ,że gospodarze pokonają zespół z ekstraklasy.
(2019-02-13)