W Unisławiu piłkarze Constractu Lubawa w 7 kolejce I ligi futsalu grupy północnej rozegrali spotkanie z Unisławem Team. Drużyna z Unisławia w tych rozgrywkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi i dotychczas nie zdobyła punktów
(2017-11-08)
Zapraszamy na skrót meczu 6 kolejki I ligi futsalu pomiędzy KS CONSTRACT LUBAWA a GI MALEPSZY LESZNO. Pojedynek zakończył się porażką miejscowych, choć jak pokazuje video punkty powinny zostać w Lubawie. Po raz kolejny zawodziła skuteczność, choć nie jedna akcja mogła się podobać.
(2017-11-01)
Zakończyła się VI kolejka 1 Polskiej Ligi Futsalu grupy północnej.Do hali OSiR w Lubawie zawitał zespól z Leszna. Constract Lubawa był do tej pory wiceliderem tabeli. Constract Lubawa uległ GI Malepszy Futsal Leszno 1: 2.
(2017-10-28)
Powrót do własnej hali po nieudanej wycieczce do Zielonej Góry miał być lekarstwem na większość problemów, które doskwierały nam w wspomnianym już pojedynku. Politechnika Gdańska miała być rywalem nie koniecznie trudnym, ale już na pewno nieznanym
(2017-10-25)
W hali przy ul.Św. Barbary w Lubawie piłkarze Constractu Lubawa rozegrali piątą kolejkę I ligi Futsalu. Dzisiejszym rywalem piłkarzy była drużyna Politechniki Gdańskiej. Po ostatniej porażce w Zielonej Górze piłkarze z Lubawy chcieli pokazać, że to był tylko mały "wypadek przy pracy"
(2017-10-21)
Przed nami kolejny weekend z futsalowymi emocjami w Lubawie. W sobotę 21.10.2017, nasz pierwszoligowiec zmierzy się z zespołem Politechniki Gdańskiej. W dotychczasowych 4 spotkania Constract odniósł 3 zwycięstwa, a w ostatni weekend zanotował wyjazdową porażkę w Zielonej Górze.
(2017-10-20)
W 3 kolejce I Ligi Futsalu 7 października br. KS Constract Lubawa podejmował w hali OSiR w Lubawie DTS Helios Białystok.
(2017-10-07)
29.09.2017 w ramach rozgrywek ligi WMZPN grupy młodzik rozegraliśmy 60 minutowe spotkanie z drużyną Naki Olsztyn. Mecz zakończył się wynikiem: Constract 3:0 Naki Olsztyn
(2017-10-06)
Druga kolejka rozgrywek pierwszej ligi w wykonaniu KS Constract równie dobra jak pierwsza, nie było jednak łatwo. Mecz w Gnieźnie zapowiadany, jako mecz walki, taki właśnie był i do ostatniej minuty wszystko mogło się wydarzyć. MKS Mieszko Gniezno : KS Constract Lubawa 1:2
(2017-10-02)
Dziś w Gnieźnie piłkarze Constractu Lubawa rozegrali drugą kolejkę I ligi Futsalu z drużyną Mieszko Gniezno. Piłkarze Constractu w pierwszym meczu pokonali FC Kartuzy 6:3 natomiast Mieszko Gniezno uległ na wyjeździe w pierwszym meczu z AZS Uniwersytet Zielonogórski 4:6
(2017-09-30)
Wraz z młodymi piłkarzami Constractu ( Orlik) gościliśmy 26 września w Działdowie. Odpowiadając na zaproszenie organizatorów turnieju mieliśmy okazję zmierzyć się z drużynami: UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO II, UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO, DKS WKRA DZIAŁDOWO, FUN-FUTBOL OLSZTYN, MAŁY JEZIORAK IŁAWA I ,MAŁY JEZIORAK IŁAWA II, JUVENTUS BYDGOSZCZ.
(2017-09-29)
Piłkarze Constractu Lubawa zainaugurowali w dniu dzisiejszym 23 września rozgrywki I ligi futsalu. Przeciwnikiem drużyny z Lubawy, która w ubiegłym sezonie zdobyła wicemistrzostwo północnej grupy I ligi był beniaminek FC Kartuzy
(2017-09-23)
Zapraszamy do oglądania wydarzeń sportowych w telewizji internetowej KP Sport - transmitującej widowiska sportowe z całej Polski. Już w najbliższą sobotę (23 września 2017 r.) o godzinie 17:55 pokażemy na żywo mecz 1 kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu gr. 1: CONSTRACT LUBAWA - FC KARTUZY
(2017-09-23)
Za zawodnikami Constractu kolejne dwa mecze sparingowe, tym razem we własnej hali futsaliści z Lubawy mierzyli się z MOKS-em Słoneczny Stok. Niedawany pierwszoligowy rywal, przyjechał do Lubawy z nadziejami na dobry występ. W rezultacie widzieliśmy dwa różne widowiska.
(2017-09-11)
Zakończył się 5 dniowy obóz Lubawskiego Constract. Po sparingowej gorączce w Polskiej kolebce futsalu zawodnicy z Lubawy wrócili do własnej hali, by na dwa tygodnie przed pierwszym gwizdkiem nowego sezonu I ligi mogli dogrywać szczegóły i coraz poważniej myśleć o pierwszym ligowym rywalu czyli, FC Kartuzy
(2017-09-07)
Trwa „Śląskie Tourne” zawodników KS Constract. Podopieczni trenerów Dawida Grubalskiego i Damian Jarzembowskiego odbywają jeden z najgorętszych tygodni w swojej dotychczasowej karierze 4 mecze i 3 treningi w przeciągu zaledwie 4 dni to wyzwanie dla prawdziwych twardzieli.
(2017-09-01)
Kolejny przedsezonowy sparing mają za sobą zawodnicy Constractu Lubawa. W kolejnym spotkaniu z FC Toruń dostali nie małą lekcję futsalu od Ekstraklasowicza. Spotkanie jak to często w takich spotkaniach bywa rozegrano w trzech tercja po 30 minut każda. Dzięki temu szansę zaprezentowania formy i umiejętności dostała cała kadra zespołu.
(2017-08-25)
Sprawa wydaje się być dość przejrzysta i klarowana, trzeba jak najlepiej przepracować okres poprzedzający ligę i coraz częściej myśleć o rywalach, którzy w tym sezonie wydają się być wyjątkowo mocni. Skoro o przeciwnikach mowa, to znamy już ostateczny skład tegorocznej ligi w grupie północnej.
(2017-08-23)
Minął kolejny tydzień przygotowań do inauguracji rozgrywek I ligi futsalu. Co prawda liga ruszy dopiero z końcem września, ale jeżeli chodzi o intensywność wydarzeń w KS Constract to zdecydowanie najgorętszy okres.
(2017-08-14)
Dla pierwszego zespołu lubawskiego Constractu rozpoczął się okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem pierwszej ligi futsalu. Jak się okazuje nowy sezon o w pewnym sensie nowe rozdanie, choć trudno na razie mówić o kadrowej rewolucji klubu z Lubawy to jednak pożegnanie z zespołem takich zawodników jak Dawid Mederski i Daniel Sass to z pewnością zmiany, które zmienią zarówno obraz gry jak również atmosferę w szatni.
(2017-08-04)
Zapraszamy na video konferencje przygotowaną przez Klub Sportowy Constract. Dawid Grubalski Damian Jarzembowski i Maciej Maśkiewicz odpowiadają na pytania Dawida Klejna. Za nami pierwszy klubowy transfer tego sezonu, czy ostatni?
(2017-07-10)