Jeśli ktoś myślał, że tegoroczne rozgrywki Futsal Ekstrakalsy będą nudne i przewidywalne, niech spróbuje wytypować wyniki najbliższej kolejki, w tych rozegranych dotychczas niespodzianek było bardzo dużo i zanosi się na kolejne. Bo jaki wynik postawi neutralny kibic w meczu w Lubawie.
(2019-10-08)
Szkółka piłkarska Constract Lubawa zaprasza wszystkich chętnych na treningi.Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra, która przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa i zdrowia podopiecznych. Nie zwlekaj - już dziś zapisz swoje dziecko do naszej szkółki piłkarskiej Constract Lubawa.
(2019-10-07)
Czwarta kolejka spotkań Ekstraklasy przyniosła spotkanie dwóch beniaminków. To jednak nie jedyna sprawa jaka łączy w ostatnim czasie zespoły Gwiazdy Ruda Śląska i Constractu Lubawa.
(2019-10-05)
Już jutro piłkarze ekstraklasy Futsalu rozegrają 4 kolejkę spotkań. Drużyna Constractu Lubawa rozegra wyjazdowe spotkanie z Gwiazdą Ruda Śląska. Początek spotkania godz. 16.00. Z Gwiazdą znamy się jak z nikim innym w tej lidze, pojedynki barażowe to zdecydowanie inna historia, a i nasz zespół ma zdecydowanie inny wymiar.
(2019-10-04)
Do Lubawy wróciły futsalowe Emocje. Emocje pisane z wielkiej litery po to był spektakularny wieczór w Lubawskie hali OSiR. Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik, żeby powitanie z Ekstrakalsą było wyjątkowe i zapamiętane na lata
(2019-09-28)
Na to wydarzenie przyszło czekać nam niezwykle długo. Marzenie występu na Ekstraklasowym parkiecie rosło co najmniej od 3 lat. Aż nadszedł ten upragniony przez wszystkich dzień występu na boiskach Futsal Ekstraklasy. Mimo debiutanckiej tremy wszyscy myśleli tylko o 3 punktach w spotkaniu z rywalem, z którym mieliśmy do wyrównania pewne rachunki.
(2019-09-15)
W niedzielę o godzinie 18:00 Constract Lubawa rozpocznie nowy sezon ligowy. Nie będzie to jednak zwykła inauguracja. Po kilkuletniej walce o awans, nadszedł sezon na występ w Futsal Ekstraklasie. Co słychać w obozach obu drużyn?
(2019-09-14)
Kiedy szybkie przebieżki na lekkoatletycznej bieżni, mieszał z występami na trawiastym boisku piłkarskim, nikt o futsalu w Lubawie nie myślał. Środowiskowa liga halowej piłki nożnej, była sposobem spędzenie czasu w niedzielne zimowe popołudnia.
(2019-09-07)
Za zawodnikami Constractu dwudniowy dwumecz z MOKS Białystok. W środę o 20 i w czwartek w samo południe rywalizowały ze sobą dwie Ekstraklasowe drużyny. Wyniki:6:4 i 12:2 . Środowy wieczór przyniósł nam naprawdę kilka dobrych akcji i koncert gry Pedrinhio. Brazylijczyk zaliczył mnóstwo udanych podań, które przełożyły się na asysty przy golach Sebastiana Grubalskiego, Bartka Piórkowskiego. Pedro sam dołożył jeszcze dwa trafienia i w meczu trwającym 3 x 20 min Constract zdobył 6 bramek pokazując kilka naprawdę dobrych rozwiązań ofensywnych.
(2019-08-16)
10 dni temu rozpoczęliśmy treningi, treningi z dużym udziałem ćwiczeń siłowych dają się we znaki, a na to wszystko trzeba się zmierzyć z Mistrzem Polski Rekordem Bielsko Biała, który tegoroczny obóz przygotowawczy spędza w Miejscowości Dadaj, nad jeziorem o tak samo brzmiącej nazwie.
(2019-08-09)
Po długich miesiącach oczekiwań, po dziesiątkach postów w których niejednokrotnie trzeba było odmieniać słowo „pech” przez wszystkie przypadki, a „przegrać” przez wszystkie osoby, dziś nadszedł dzień w którym w gruncie rzeczy mówić nic nie trzeba.
(2019-06-11)
Zakończyło się drugie spotkanie barażowe, które decydowało, która z dwóch drużyn zagra w ekstraklasie. W pierwszym spotkaniu w Lubawie Constract Lubawa pokonał Pogoń 04 Szczecin 3:0. Dziś w Szczecinie Constract Lubawa ponownie pokonał Pogoń 04 Szczecin 6:7 i zagra w ekstraklasie
(2019-06-09)
Kolejna bitwa za nami, wojna nadal trwa, ale to nasze wojsko okrążyło rywali z trzech stron. Jeśli uda nam się utrzymać koncentrację, a dowództwo nakreśli odpowiedni plan zakończymy tę wojnę z tarczą na której przeczytamy ociekający bólem, potem i krwią napis- FUTSAL EKSTRAKLASA.
(2019-06-01)
Długo dochodziliśmy do siebie po pełnym niewiarygodnych zwrotów akcji jakże pechowym dla nas pierwszym dwumeczu tegorocznych baraży o Futsal Ekstraklasę. Nie była to na nasze szczęście ostania tegoroczna szansa na awans, korzystając z decyzji o rozszerzeniu Ekstraklasy do 14 zespołów, los rzuca jeszcze jedną dodatkową szansę. Baraż sobota 1 czerwca godz. 18.00.
(2019-05-30)
Dziś o godz. 18.00 w hali OSiR w Lubawie przy ul.Św.Barbary rozpoczęło się spotkanie Constractu Lubawa z Gwiazdą Ruda Śląska w drugim meczu barażowym, który zdecydował o awansie do Futsal Ekstraklasy
(2019-05-18)
W tym tygodniu ekstraklasowy zegar obraca się dużo szybciej, a odliczane dni mijają niczym mrugnięcie powieki. Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć, które po raz kolejny zależą tylko od jednego spotkania.
(2019-05-16)
Awans do Futsal Ekstraklasy to sprawa niezwykłej wagi i choć w kuluarowych rozmowach często słyszy się, że jednym zależy bardziej innym mniej nie zmienia faktu, że w momencie rozbrzmienia pierwszego gwizdka meczu który może zdecydować o bezpośrednim awansie do elity polskiego futsalu, nikt nogi nie odstawi, a wręcz wstawi ją tam gdzie wcześniej by kalkulował, czy to mu się opłaca.
(2019-05-12)
Do trzech razy sztuka, to powiedzenie najczęściej towarzyszy nam przed zbliżającą się 3 próbą zdobycie ekstraklasowego awansu dla futsalowego Constractu Lubawa. Dotychczasowe próby paliły na panewce najpierw w drugiej rundzie baraży w pojedynku z ekstraklasowym UG Gdańsk, a przed rokiem nie wystarczyło mocy, by uporać się z drugim zespołem południa -Gwiazdą Ruda Śląska.
(2019-05-07)
Drużyna Constractu Lubawa rozegrała w dniu dzisiejszym w hali OSiR w Lubawie o godzinie 19:30 ostatnie spotkanie tegorocznych rozgrywek I Ligi Futsalu. Mecz z drużyną Auto Wicherek Oborniki zgodnie z przewidywaniami zakończył się zwycięstwem gospodarzy 9:4.
(2019-04-27)
Kolejne ligowe starcie za nami kolejne nerwy z pewnością też. W pierwszej połowie pudłowaliśmy niemiłosiernie, w drugiej było już więcej spokoju i wynik wyszedł całkiem ładny. Malwee z bramką sezonu w Lubawskiej hali.
(2019-03-31)
Trwają eliminacje Mistrzostw Europy w futsalu U19 w Finlandii. Już dziś niezwykle ważny pojedynek Białoczerwonych z Reprezentacją Francji. W sztabie szkoleniowym naszej Reprezentacji jest trener KS Constract Lubawa Dawid Grubalski, który stanie przed szansą na odniesienie życiowego sukcesu i z pewnością spełnieniem marzeń.
(2019-03-30)