Dni Rodziny przedszkolaków z Prątnicy - Mama i tata to najpiękniejsze słowa świata

Opublikowano:

W Zagrodzie Edukacyjnej Pszczółka w Lubstynku przedszkolaki wraz z rodzicami świętowały obchody Dni Rodziny. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu oraz zacieśniania więzi rodzinnych. Po uroczystej akademii, która odbyła się w plenerze, dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w warsztatach tworzenia drewnianych lampionów i szkatułek.

Pozwoliło to nie tylko na wspólne rozwijanie zdolności manualnych i artystycznych, ale także na stworzenie pięknych, ręcznie robionych dekoracji. Warsztaty stanowiły doskonałą okazję do wspólnej pracy i zabawy dzieci oraz ich najbliższych. Wzbudziły również w najmłodszych radość i satysfakcję z wykonania własnoręcznego przedmiotu. 

Nie zabrakło także pysznego ciasta przygotowanego przez rodziców oraz ogniska, przy którym można było usmażyć kiełbaski. Dodatkową atrakcją dla dzieci były dmuchane zjeżdżalnie , które zapewniła Z.F. Landia Agnieszka Banacka. Wywołały one uśmiech na twarzach naszych przedszkolaków i sprawiły im wiele radości.

Świętowanie tego  wyjątkowego wydarzenia było wspaniałą okazją do celebrowania rodzinnych wartości, wspólnego spędzania czasu oraz integracji naszej społeczności przedszkolnej."

materiał: Przedszkole w Prątnicy