Wszystkie wnuki śpieszą z życzeniami – obchody Dnia Babci i Dziadka w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie

Opublikowano:

Styczeń to szczególny miesiąc w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie, który wzbudza ogromne emocje oraz radosne i wzruszające chwile. To wszystko za sprawą uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, którzy pełnią ważną rolę w życiu każdego dziecka.

To właśnie Oni każdego dnia okazują swoim wnuczętom wielkie serce, bezwarunkową miłość, cierpliwość, ciepły uśmiech i zrozumienie. W podzięce za to wszystko przedszkolacy poprzez występy artystyczne złożyły życzenia i wyrazy wdzięczności swoim Babciom i Dziadkom. 

W pięknej scenografii oraz  wyjątkowej  i rodzinnej atmosferze, wnuczęta zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły specjalnie na tę uroczystość. Nie zabrakło życzeń dla ukochanych Seniorów, które wybrzmiały z ust przedszkolaków oraz Dyrekcji Przedszkola.  

Następnie dzieci obdarowały swoje Babcie i swoich Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami i laurkami oraz zaprosiły wszystkich na słodki poczęstunek, by we wspólny gronie celebrować ten szczególny dzień. Rozpromienione i uśmiechnięte twarze szanownych gości oraz ich łzy wzruszenia to doskonały dowód na to, że czas spędzony z wnukami daje wszystkim Babciom i Dziadkom najwięcej szczęścia, radości i powodów do dumy.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka życzymy Wszystkim Seniorom dużo zdrowia, miłości, pogody ducha  i pociechy z wnuków. Niech każdy nowy dzień będzie przepełniony młodzieńczą energią, uśmiechem i radością.

Materiał: Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” w Lubawie