Zwrot podatku akcyzowego – koniecznie zarezerwuj wizytę online

Opublikowano:

Zwrot podatku akcyzowego – koniecznie zarezerwuj wizytę online  

Od 1 do 28 lutego 2022 r. można ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej.

W związku z panującą pandemią w trosce o bezpieczeństwo klientów urzędu oraz pracowników, złożenie wniosku będzie możliwe wyłącznie po uprzedniej rejestracji wizyty online, której można dokonać od dnia 19 stycznia 2022 roku.  

Rezerwacji wizyty należy dokonać poprzez wejście na stronę: www.gminalubawa.pl zakładka "eUrząd-menu eBoi-karta usług- Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej".

Następnie wybrać dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku Zwrot podatku akcyzowego – koniecznie zarezerwuj wizytę online "ZAREZERWUJ " wyświetli się potwierdzenie rezerwacji.

Po zakończeniu rezerwacji, na podany w formularzu rejestracji adres e-mail, zostanie przesłana wiadomość z potwierdzeniem wizyty. W mailu zawarty będzie także link umożliwiający odwołanie spotkania.

Wizytę można również zarezerwować bezpośrednio pod linkiem: https://e.gminalubawa.pl/euslugi-web/#/eBoi/klient/karta-uslug/21

Zanim zarezerwujesz termin, zapoznaj się z opisem procedury, dzięki któremu dowiesz się jakie dokumenty i załączniki są wymagane dla załatwienia sprawy. Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu:

89 645 54 28 lub 89 645 54 23. 

UG Lubawa
foto pixabay