Już jutro VI MTB Maraton „Po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich”

Opublikowano:

Już jutro wystartuje VI MTB Maraton „Po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich”. W dniu zawodów zapisy od godz. 9:00 do 11:30 w biurze zawodów w Lipach. Przed startem wyścigu o godz. 10:30 w kościele w Sanktuarium zostanie odprawiona Msza Święta. Wyścig jest też okazją do uczczenia 100-lecia Niepodległej Polski.


Mieszkańców Ziemi Lubawskiej, a w szczególności Lip, Losów, Złotowa, Wałdyk, Lubstyna, Lubstynka, Glaznot, Wysokiej Wsi prosimy o zapoznanie się z
>>>informacją dla mieszkańców>>>mapą wyścigu 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ziemi Lubawskiej do udziału w zawodach oraz do kibicowania zawodnikom na trasie i w Lipach. Przygotowaliśmy trzy dystanse: Mega ok. 55 km, FIT ok. 36 km i Hobby ok. 10 km.

Na trasie dystansu Mega i Fit na podjeździe pod wyciąg narciarski w Lubstynku zostanie usytuowana premia górska Auto Landu. Zawodnik i zawodniczka, którzy jako pierwsi przekroczą linię premii otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Auto Land. Ponadto na mecie czekają na najlepszych zawodników trofea sportowe ufundowane przez firmę SzkłomalGminne Zrzeszenie LZS w Lubawie oraz nagrody.

Wśród wszystkich uczestników wyścigu zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez: Libro, Constract, BS w Lubawie, SM Mlekovita, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Zielony Zakątek, Sklep rowerowy "AGA". Każdy zawodnik zarejestrowany na chiptiming.pl, po przekroczeniu linii mety otrzyma pamiątkowy medal ufundowany przez Gminę Lubawa.

Na zawodników i kibiców na terenie miasteczka zawodów będzie czekała strażacka grochówka.

>>>Komunikat 

>>>Regulamin Wyścigu  

>>>Mapa Wyścigu 

Materiał: Rowerowa Lubawa