Dwumecz Constractu Lubawa przed sezonem

Opublikowano:

Zakończył się 5 dniowy obóz Lubawskiego Constract. Po sparingowej gorączce w Polskiej kolebce futsalu zawodnicy z Lubawy wrócili do własnej hali, by na dwa tygodnie przed pierwszym gwizdkiem nowego sezonu I ligi mogli dogrywać szczegóły i coraz poważniej myśleć o pierwszym ligowym rywalu czyli, FC Kartuzy. 

Za nim jednak rozbrzmi pierwszy gwizdek nowego sezonu czeka nas jeszcze jedna sparingowa potyczka, a właściwie dwie. Już w najbliższy weekend na futsalowy dwumecz do Lubawy przyjedzie mistrz I ligi futsalu w grupie północnej, czyli aktualny ekstraklasowicz MOKS Słoneczny Stok Białystok. 

W zeszłym sezonie długo dotrzymywaliśmy im kroku jednak w ostatecznym rozrachunku to zawodnicy z Podlasia dzięki utrzymywaniu równej formy przez większa część sezonu cieszyli się z awansu do najwyższej klasy. W bezpośrednich pojedynkach drużyny obroniły przewagę własnego boiska i odniosły zwycięstwa przed własną publicznością. 

Tym razem nie będą to mecze kolejki, ani mecze sezonu jak można było określać je jeszcze przed kilkoma miesiącami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby były to wielkie futsalowe widowiska w hali OSiR przy ul, Św. Barbary. 

Pierwszy mecz rozpocznie się w piątek o godzinie 20:30 a rewanż już kilkanaście godzin później w sobotę o godzenie 10:30. Kibiców zapraszamy na trybuny. 

W oczekiwaniu na weekendowe zmagania z MOKS Słoneczny Stok zapraszamy do obejrzenia Klubowej Konferencji z udziałem zawodników Radosława Wolskiego i Miłosza Jarzembowskiego. (dk)