Z boisk A, B i C klasy - Lubawa / e-Lubawa

Z boisk A, B i C klasy

Opublikowano:

Zwycięstwo AVISTY w derbach Gminy Lubawa z JORDANEM 4:1 to jeden z ważniejszych wyników minionego weekendu (10-11.06.2017). Zawodnicy z Łążyna wyprzedzili Kazanice w ligowej tabeli i sprawę awansu, nie oglądając się na wynik meczu JORDAN-WICHER, mogą przypieczętować w ostatniej kolejce wygrywając w Smykówku. 

W A klasie LIDER Złotowo w mocno okrojonym składzie wrócił bez punktów z Narzymia. W C klasie trzecia porażka z rzędu obrońcy tytułu ZUH ANDRZEJ Zadroga, która praktycznie przekreśla ich szanse na kolejną wiktorię w rozgrywkach. Szczegółowe informacje poniżej.

„A” KLASA

KS ISKRA Narzym – LZS LIDER Złotowo 2:0 (1:0)

Bramki: Damian Ambroziak (1’), Patryk Szczepański (51’)

Skład LIDER: Mateusz Lewalski – Adrian Andrzejczak, Michał Andrzejczak, Paweł Brzozowski, Mateusz Erdman, Robert Kaczyński, Łukasz Licznerski, Łukasz Mróz, Cezary Sadowski, Łukasz Szechlicki, Ariel Zasuwa

WYNIKI XXI KOLEJKI (10-11.06.2017)

GKS OSSA Biskupiec – ITS JEZIORAK Iława 3:3

LZS NOVOPLAST Mszanowo – LKS WEL Lidzbark Welski 1:6

KS GMINA Kozłowo – GKS GRUNWALD Gierzwałd 1:1

KS ZAMEK Kurzętnik – LZS OSA Ząbrowo 0:2

GKS LZS II Wikielec – UKS ORZEŁ Ulnowo 2:1

KS ISKRA Narzym – LZS LIDER Złotowo 2:0

TABELA ROZGRYWEK „A-klasa”

I ITS JEZIORAK Iława 56 pkt. 93:12

II LZS OSA Ząbrowo 41 pkt. 38:18

III LKS WEL Lidzbark Welski 41 pkt. 52:36

IV GKS OSSA Biskupiec 39 pkt. 65:38

V GKS GRUNWALD Gierzwałd 37 pkt. 51:35

VI KS ZAMEK Kurzętnik 28 pkt. 45:48

VII LZS LIDER Złotowo 25 pkt. 28:45

VIII KS GMINA Kozłowo 19 pkt. 18:40

IX LZS NOVOPLAST Mszanowo 19 pkt. 20:61

X KS ISKRA Narzym 18 pkt. 27:53

XI UKS ORZEŁ Ulnowo 17 pkt. 27:47

XII GKS LZS II Wikielec 14 pkt. 32:63

„B” KLASA

LZS AVISTA Łążyn – LZS JORDAN Kazanice 4:1 (0:0)

Bramki: Karol Józefowicz (48’), Marek Wierzbowski (53’ – rzut karny), Jakub Baczewski (80’), Paweł Kryżba (90’) – Piotr Mroczkowski (77’)

WYNIKI XX KOLEJKI (10-11.06.2017)

KS WICHER Gwiździny – MLKS OLIMPIA Kisielice 3:6

LZS ZAMEK Szymbark – GKS ISKRA Smykówko 2:3

GKS MEWA Smykowo – UKS ŻAK Jamielnik 2:4

LZS AVISTA Łążyn – LZS JORDAN Kazanice 4:1

TABELA ROZGRYWEK „B-klasa”

I KS WICHER Gwiździny 51 pkt. 92:23

II LZS AVISTA Łążyn 38 pkt. 74:39

III LZS JORDAN Kazanice 38 pkt. 40:29

IV MLKS OLIMPIA Kisielice 34 pkt. 48:34

V GKS ISKRA Smykówko 28 pkt. 40:40

VI UKS ŻAK Jamielnik 19 pkt. 32:53

VII LZS ZAMEK Szymbark 15 pkt. 27:57

VIII GKS MEWA Smykowo 4 pkt. 30:108

„C” KLASA

WYNIKI XIII KOLEJKI (11.06.2017)

LZS PRĄTNICZANKA Prątnica – LZS HURAGAN Byszwałd 0:3 (w)

LZS ORZEŁ Grabowo – ZUH ANDRZEJ Zadroga 3:2 (2:1)

Bramki: Kamil Gorczyca (5'), Damian Pelc (25'), Dominik Dudek (70') - Patryk Żurański (9'), bramka samobójcza (53')

LZS TORPEDA Rożental – LZS Sampława 3:1 (3:0)

Bramki: bramka samobójcza (3'), Robert Marciniak (17'), Jakub Chełkowski (40') - Adam Markowski (62')

LZS ORZEŁ Mortęgi – LZS Fijewo – mecz przełożony na 25.06.2017 godzina 14:00

TABELA ROZGRYWEK „C-klasa”

I LZS Fijewo* 27 pkt. 52:23

II ZUH ANDRZEJ Zadroga 26 pkt. 47:32

III LZS TORPEDA Rożental 23 pkt. 49:23

IV LZS HURAGAN Byszwałd 16 pkt. 25:29

V LZS ORZEŁ Grabowo 15 pkt. 27:38

VI LZS Sampława 14 pkt. 33:39

VII LZS PRĄTNICZANKA Prątnica 14 pkt. 27:48

VIII LZS ORZEŁ Mortęgi* 10 pkt. 17:45

* jeden mecz mniej

LZS Lubawa