Sokół Aleksandrów Łódzki - Motor Lubawa (2:0) 3:0

Piłkarze III ligi kończą rozgrywki. Drużyna Motoru Lubawa wyjechała do Aleksandrowa Łódzkiego. Sokół Aleksandrów Łódzki to dziewiąta drużyna tabeli III ligi. W 32 meczach zdobyła 46 punktów. Motor niestety nadal ma na koncie tylko 5 pkt.
Pierwsza bramka w tym spotkaniu pada w 36 minucie po strzale Pabjańczyka. Druga w 45 minucie. Strzelcem jest Michał Michałek.

Po przerwie zmiany w obu drużynach. W Motorze na miejsce Goździejewskiego wchodzi  Vasiutyn, na miejsce Konicza - Szymon Modrzewski. Z boiska schodzi Olejniczak, na jego  miejsce wchodzi Adrian Zasuwa.
Po dokonaniu zmian młodzi piłkarze z Lubawy dzielnie sobie radzili na boisku. Jednak w 87  minucie w
sytuacji sam na sam z bramkarzem, Sebastian Kobiela pokonuje bramkarza Motoru   Kasprzyckiego i ustala wynik na 3:0.

W najbliższa środę na stadionie w Lubawie III ligowcy rozegrają ostatnią kolejkę w tym sezonie, przeciwnikiem Motoru będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania o godz. 17:00.

Motor Lubawa: Kasprzycki – Burchart, Kolcz, Marchlewski, Ewertowski – Malinowski, Tomkiewicz, Śnieżawski, Goździejewski, Olejniczak – Konicz.
Rezerwowi: Suszczewicz, Modrzewski, Szczepański, Vasiutyn, Zasuwa.

Sokół Aleksandrów Łódzki: Ostrowski – Pawlak, Zwoliński, Woźniczak, Stępień – Marciniak, Knera – Rogalski, Pabjańczyk, Wrzesiński – Michałek
Rezerwowi: Brudnicki, Golański, Bierżyński, Kadłubiak, Kobiera, Chojecki, Kowalczyk