Relacja na żywo!! KS Constract Lubawa walczy o Futsal Ekstraklasę z UG Gdańsk.

Opublikowano:

Relacja na żywo!!  

Nietypowo bo w środę swój ostatni mecz sezonu na własnym boisku rozegra KS CONSTRACT. Lubawscy futsaliści w pojedynku z UG Gdańsk powalczą o awans do Futsal Ekstraklasy, najwyższego szczebla rozgrywek futsalowych w Polsce. 

Pewne zwycięstwo nad Orłem Jelcz Laskowice, pokazało że zespół jest w doskonałej dyspozycji. Przyjście do klubu Vladyslawa Bondarenki dodało pewności w obronie,  ale jednocześnie ze względu na limit obcokrajowców ograniczyło możliwości w ataku stawiając pod znakiem zapytania występ Denysa Diemisheva. Według regulaminu Futsal Ekstraklasy na boisku może przebywać tylko jeden obcokrajowiec. 

Rywale Constractu Lubawa do samego końca walczyli o Ekstraklasowy byt. Ubiegłoroczny beniaminek walczył do samego końca, jednak to rywala z Głogowa, choć gorsi w bezpośrednim pojedynku w końcówce sezonu zgromadzili więcej punktów zapewniając sobie pewny udział w rozgrywkach w nowym sezonie. Dla trenerów lubawskiego zespołu rywal nie powinien być zagadką, rywalizacja w poprzednim sezonie i tegoroczny Puchar Polski stawiają rywali roli faworytów. Przed nami jednak 80 minut walki na boisku, a  o zwycięstwie może zadecydować kilka szczegółów. 

Środowe spotkanie będzie kolejnym futsalowym świętem w Lubawie. Czy coraz gorętsza lubawska publiczność poprowadzi swój zespół do zwycięstwa? To wszystko już jutro w hali OSiR przy ul. Św. Barbary w Lubawie o  godz. 18.00.

Zapraszamy.  

(dk)  
foto mz