Motor Lubawa i Avista Łążyn odpadają z dalszych rozgrywek Pucharu Polski

Zakończyły się spotkania 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Piłkarze Motoru Lubawa zmierzyli się w Iławie z liderem A klasy Jeziorakiem Iława. Jeziorak to lider A klasy, który na swoim boisku zawsze był groźny. W meczu z Motorem pokazali, że grać w piłkę potrafią i pokonali III ligowców MLKS Motor Lubawa 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Wojciech Figurski, Jarosław Rzeźnikiewicz i Daniel Madej dla Motoru Arkadiusz Konicz.

Drugi mecz pucharowy rozegrali piłkarze B klasy - Avisty Łążyn. Rywalem był lider III ligi drużyna Finishparkiet Drwęcą Nowe Miasto Lub.

Do Łążyna goście z Nowego Miasta Lub. przyjechali w rezerwowym składzie. Tym razem niespodzianki nie było. Piłkarze gości od początku spotkania dyktowali tempo i w pierwszej połowie zdobyli pięć bramek po ładnej, ciekawej grze.

W drugiej połowie goście dołożyli jeszcze trzy bramki i całe spotkanie zakończyło się zgodnie z przewidywaniem 0:8 dla III ligowców z Nowego Miasta Lub. Bramki dla gości zdobyli: Tomasz Kowalski, Szymon Wenta X 2, Maciej Wolski, Arkadiusz Kuciński, Dawid Radomski, Jakub Puwalski, Patryk Czarnota.