Pelikan Łowicz - Motor Lubawa (2:0) 2:0

Opublikowano:

Zakończyło się pierwsze spotkanie rundy wiosennej III ligi, w którym Pelikan Łowicz podejmował na własnym boisku Motor Lubawa. 

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 10 minucie po golu Rafała Parobczyka bezpośrednio z rzutu rożnego. W pierwszej połowie padła jeszcze jedna bramka dla gospodarzy w 13 minucie, której strzelcem był Grzegorz Wawrzyński. Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando gospodarzy. 

W drugiej połowie gospodarze nie wykorzystali okazji do podwyższenia wyniku. W 64 minucie nie zdobyli bramki z rzutu karnego.

Zgodnie z przewidywaniami gospodarze zdominowali ambitnie grających zawodników z Lubawy i po 90 minutach gry trzy punkty wywalczyła drużyna z Łowicza. Kolejny mecz rundy wiosennej piłkarze z Lubawy rozegrają także na wyjeździe na stadionie Widzewa Łódź 18 marca. 

Pelikan Łowicz: Nowak – Gawlik, Wawrzyński, Broniarek, Mroczkowski – Kuczak, Bella, Bogołębski, Parobczyk, Wojcieszyński – Glushko .Rezerwowi: Orzeł, Bończak, Bujalski, Mycka, Woźniak, Majewski, Ciach 

Motor Lubawa: Szuszczewicz – Kolcz, Wodzicki, Marchlewski, Burchard – Ewertowski, Śnieżawski, Ogrodowczyk, Wypniewski, Tomkiewicz – Konicz .Rezerwowi: Kasprzycki, Goździejewski, Olejniczak, Śnieżawski, Vasiutyn, Zasuwa.   

(elubawa)