Motor Lubawa - Śniardwy Orzysz 3:0 (2:0)

Dziś na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie Motor rozegrał spotkanie z drużyną Śniardwy Orzysz. Drużyna gości zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli IV ligi warmińsko-mazurskiej, a Motor jest liderem.

Podczas tego spotkania odbyła się zbiórka charytatywna dla Zuzi Szachniewicz. Piłkarze przygotowali prawie 100 fantów, których sprzedażą zajęli się Juniorzy starsi. Członkowie zarządu klubu kwestowali podczas meczu na rzecz Zuzi, która była obecna na początku meczu z tatą Robertem.

W pierwszej połowie spotkania na boisku przeważali gospodarze co odzwierciedlał wynik 2:0 do przerwy po bramkach w 23 minucie  Łukasza Margalskiego i Tomasza Śnieżawskiego w  39 minucie.

W drugiej połowie w doliczonym czasie, wynik na 3:0 podwyższył Roman Śnieżawski. Na kolejkę przed zakończeniem sezonu Motor może już świętować zwycięstwo IV ligi naszego województwa. (mz)