Zwycięstwo na zakończenie. AZS WSIU Malwee Łódź - KS Constract Lubawa (0:2) 1:3

Piłkarze Constractu rozegrali w dniu dzisiejszym w Łodzi ostatni w tym sezonie mecz. Rywalem zawodników z Lubawy w 22 kolejce była drużyna z Łodzi AZS WSIU Malwee Łódź, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi grupy północnej.

Drużyna z Łodzi na własnym boisku jest zawsze groźna i w meczu 20 kolejki pokonała Team Unisław 11:8.

Po błędzie bramkarza gospodarzy i dobrze wykonanego stałego fragmentu gry, już w pierwszej minucie Dawid Mederski zdobywa pierwszą bramkę dla Constractu. Do przerwy piłkarze z Lubawy zdobywają jeszcze jedną bramkę  po strzale Damiana Jarzembowskiego. Pierwsza połowa spotkania kończy się wynikiem 0:2.

W drugiej połowie gospodarze nie mając nic do stracenia grają dokładniejszą piłkę i zdobywają kontaktową bramkę po strzale Wojciecha Magnusa jest 1:2.
W końcówce spotkania gospodarze próbują wyrównać, ale trzecią bramkę na zakończenie sezonu zdobywa kapitan Constractu Daniel Sass i całe spotkanie kończy się wynikiem 1:3.

W dzisiejszym meczu po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzja zagrał w drużynie z Lubawy Denis Diemishev. (elubawa)