Brązowy medal Sebastiana Jakubowskiego podczas Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce w Spale

W dniach 12-14 lutego rozgrywane są w Spale Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce juniorów i juniorów młodszych. W zawodach wystartowała dwójka średniodystansowców LKS Lubawa: Sebastian Jakubowski oraz Maciej Nowakowski wychowankowie trenera Marka Tykarskiego.

W dniu wczorajszym odbyły się eliminacje podczas których doskonale zaprezentował się Sebastian Jakubowski uzyskując najlepszy czas eliminacji 1:22,01 i dziś pobiegł w finale. W finale Sebastian zajął trzecie miejsce wynikiem 1:22,69 zdobył brązowy medal.

W biegu na 800 m juniorów wystartował Maciej Nowakowski, który mimo ustanowienia rekordu życiowego zajął w swoim biegu eliminacyjnym 3 miejsce i nie awansował do finału zajmując 9 miejsce w kraju w kategorii juniorów.

Gratulujemy zawodnikom i trenerowi życzymy dalszych sukcesów.