Kolejny sparing IV MLKS Motor Lubawa

Piłkarze MLKS Motor Lubawa rozegrali w sobotę o godz. 12 w Ostródzie kolejny sparing tegorocznej zimy. Rywalem drużyny byli III ligowcy z Sokoła Ostróda.

Piłkarze IV ligi ulegli 2:0 gospodarzom po bramkach Krzysztofa Filipka w 70 i 81 minucie. W spotkaniu tym wystąpiło 4 zawodników Śnieżawskich, jeden po stronie Sokoła - Paweł Śnieżawski i trójka w Motorze - Marek, Roman i Tomasz.

Trener Sokoła Tomasz Sokołowski, w drugiej połowie wymienił cały skład  zawodników.

W Lubawskiej drużynie nie grało kilku podstawowych zawodników. Trener miał do dyspozycji m.in.: Łukasza Malanowskiego brata bramkarza Jacka. Nie grali Malinowski, Józefowicz, Świgoń, Lewalski i Kruszewski.

Już w tą sobotę kolejny test  zawodników Motoru. Tym razem rywalem będzie  Olimpia Elbląg.

Informujemy także, że zawodnik z Lubawy - Adrian Zasuwa przebywa na kolejnych testach tym razem w Pogoni Szczecin. Adrian jest jednym z kilku piłkarzy klubu Motor nominowany do plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Lubawskiej Głosu Lubawskiego.