Michał Gostół zwycięzcą w "iławskim finale"

Przy wysokiej frekwencji i w bardzo mocnej obsadzie odbył się czternasty turniej amatorskiej ligi tenisa stołowego w Lubawie.

W finale spotkali się zawodnicy z Iławy. Zwycięstwo odniósł Michał Gostół, który pokonał Ryszarda Boodhrama 3:1.

Po przegranym finale Ryszard Boodhram zrezygnował z dalszej gry, zadowalając się trzecim miejscem.

Drugie miejsce wywalczył Michał Surdykowski, pokonując lidera Tomasza Goldera po zaciętym pojedynku 3:2.

Gorzej wypadli zawodnicy z Morąga. Najlepszy z nich- Robert Zaborowski zajął siódme miejsce. Natomiast zwycięzca z poprzedniego tygodnia Wojciech Dzierżko przegrał dwa pojedynki z grającymi "czopem", Patrykiem Jankowskim i weteranem Zbigniewem Gostółem i ostatecznie zajął miejsce pod koniec drugiej dziesiątki.