LKS Orzeł Janowiec Kościelny - MLKS Motor Lubawa 2-0

11 listopada rozegrana została 17 kolejka IV ligi. Piłkarze lubawskiego klubu rozegrali ostatnią kolejkę w Janowcu Kościelnym, który plasuje się na dole tabeli IV ligi.
Mimo dobrej pierwszej połowy w wykonaniu naszych piłkarzy, nie udało się zdobyć bramki. W drugiej gospodarze zdobyli bramkę po główce Pawła Szypulskiego w 57 minucie. Po stracie bramki zawodnicy z Lubawy przyspieszyli grę, mieli kilka dogodnych sytuacji do wyrównania.

W końcówce spotkania Motor mógł zremisować, ale bardzo dobra postawa bramkarza gości Rafała Kuczyńskiego uniemożliwiła zdobycie bramki.

Gospodarze w końcówce spotkania z kontry, ponownie dzięki Pawłowi Szypulskiemu, zdobywają drugą bramkę, pokonując wicelidera MLKS Motor Lubawa 2:0.

Był to ostatni mecz rundy jesiennej. Motor zajmuje po tym spotkaniu 3 miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem 35 pkt. Na pozycji lidera znajdują się piłkarze Stomilu Olsztyn II z dorobkiem 40 pkt. (elubawa)