Motor Lubawa - Pisa Barczewo 3:0

W sobotnie popołudnie przy jesiennej pogodzie piłkarze IV ligi rozegrali na stadionie Łazienkowskim w Lubawie 13 kolejkę.

Lider MLKS Motor Lubawa podejmował Pisę Barczewo, która z dorobkiem 9 pkt plasuje się na dole tabeli.

Po słabej pierwszej połowie w drugiem gospodarze już w 48 minucie objęli prowadzenie po strzale Marka Śnieżawskiego. W końcowych minutach Motor dominował i zdobył jeszcze dwie bramki: Łukasz Świgoń w 84 minucie i Roman Śnieżawski w 87 minucie. Motor pokonał Barczewo 3:0 i umocnił się na pozycji lidera.

Sędzią  głównym spotkania był Maciej  Tarnolicki ,asystenci Zbigniew Zamara i  Damian  Kossakowski, obserwatorem  Andrzej Kujawa.(mz)