Złoto i srebro klasyków w Radomiu

W Radomiu w dniach 9 - 11.10.2015 roku zapaśnicy stylu klasycznego grupy kadetów rozegrali II Puchar Polski. Podczas tej największej imprezy w kraju stoczono 301 walk uczestniczyło 173 klasyków z kraju i zagranicy. W rywalizacji drużynowej wystartowało 39 drużyn. Sokół Lubawa zajął V miejsce w tych zawodach.

I. Olimpijczyk Radom
II. Unia Racibórz
III. AKS Piotrków Trybunalski
IV. Lithuania  (LTU
V. Sokół  Lubawa

W kategorii 46 kg zawodnicy Sokoła Lubawa zdobyli złoty medal i srebrny Filip Januszewski pokonał w finale kolegę klubowego Patryka Rożentalskiego.

W tej kategorii wagowej Przemysław Rożentalski i Wojciech Świątkowski uplasowali się na V miejscu. W wadze 76 kg Kacper Łuczak zajął V miejsce.

W wadze 58 kg wystąpił Radosław Gajewski i 63 kg - Błażej Licznerski tym razem nie udało im się awansować do walk o medale.