Start Kozłowo - MLKS Motor Lubawa 2:3 (2:2)

Piłkarze IV ligi rozgrywają dziewiątą kolejkę IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej. W Kozłowie spotkały się dwie drużyny - gospodarz Start Kozłowo (V miejsce w tabeli) oraz MLKS Motor Lubawa zajmujący III miejsce.

W poprzednim sezonie na stadionie w Lubawie Motor pokonał Kozłowo 1:0 jesienią  zaś na boisku w Kozłowie zwyciężyli gospodarze także 1:0.

Na początku spotkania piłkarze z Lubawy grali składnie, szybko i objęli prowadzenie 2:0 po bramkach Daniela Malinowskiego i Łukasza Lewalskiego. Jednak z upływem czasu gospodarze zaczęli grać lepiej i z determinacją wyrównali na 2:2.

W drugiej połowie spotkania gra się wyrównała. Bramkę w końcowych minutach spotkania zdobył Romek Śnieżawski ustalając wynik na 2:3. Motor zgodnie z założeniem przed wyjazdem, pokonał Start Kozłowo 2:3 i zdobył trzy punkty.

Za tydzień na stadionie w Lubawie Motor zagra z Polonią Pasłęk. (elubawa)