1/32 Pucharu Polski Motor Lubawa i Avista Łążyn odpadły z dalszych rozgrywek

Zakończyło się spotkanie 1/32 Pucharu Polski, w którym na boisku w Fijewie zagrały aktualny lider IV ligi zespół Unii Susz i druga drużyna B klasy Avista Łążyn.

Piłkarze z Łążyna stawili wysoko poprzeczkę faworytom. Pierwsze dwie bramki padły w pierwszej połowie jedna z akcji Krystiana Stańca, a druga samobójcza.

Druga połowa była ciekawsza i gospodarze przy wyniku 2:3 nie wykorzystali karnego. W końcówce goście zdobyli jeszcze dwie bramki wygrywając całe spotkanie 2:5. Po ciekawym widowisku do dalszych rozgrywek awansowała Unia Susz.

Bramki dla gości zdobyli: Krystian Staniec dwie, Aleksander Kowalczyk dwie, bramka samobójcza.

W Rudzienicach w ramach 1/32 Pucharu Polski rozegrano spotkanie między Czarnymi Rudzienice a Motorem Lubawa. Motor do Rudzienic pojechał w okrojonym składzie. Trener chciał dać szansę gry młodym piłkarzom. Bramka dla Motoru padła w pierwszej połowie i piłkarze z Lubawy kontrolowali spotkanie. W doliczonym czasie gry gospodarze wyrównali na 1:1.

Dogrywka zakończyła 2:2 nie przyniosła rozstrzygnięcia. O wszystkim decydowały rzuty karne. Motor Lubawa uległ w rzutach karnych Czarnym Rudzienice i odpadł z dalszych rozgrywek. (elubawa)

Podczas dzisiejszych rozgrywek pucharu Polski B-klasowy ITR Jeziorak pokonał III-ligowy GKS Wikielec 2:1.