Motor Lubawa - Warmiak Łukta 2:1 (1:1)

Dziś 12 września MLKS Motor Lubawa podejmował na stadionie Łazienkowskim Warmiak Łuktę.

Pierwsza połowa spotkania toczyła się pod dyktando gości, którzy grali szybką piłkę. Gospodarze nie potrafili stworzyć przez 30 minut dobrej okazji do strzału grali ospale i bez koncepcji.

W 30 minucie goście zdobyli bramkę po strzale Przemysława Panka i objęli prowadzenie 0:1. Jednak w 45 minucie szybki i ostatnio bardzo skuteczny napastnik gospodarzy - Łukasz Świgoń wyrównuje przed przerwą na 1:1.

Druga połowa jest bardziej wyrównana jedna i druga drużyna próbują stworzyć dogodne sytuacje do zdobycia bramki.

Trener gospodarzy w końcówce dokonuje zmiany. Na boisko wprowadza świeżych zawodników i  Motor uzyskuje przewagę.

W 86 minucie pięknym strzałem popisał się Roman Śnieżawski zdobywając  drugiego gola dla Motoru na wagę trzech punktów. MLKS Motor Lubawa pokonuje Warmiaka Łukta 2:1. Po dzisiejszym spotkaniu Motor awansował na II miejsce w tabeli IV ligi.

Podczas dzisiejszego spotkania na stadionie w Lubawie po raz pierwszy w tym sezonie, zorganizowana grupa kibiców zagrzewała do walki swoją drużynę.

Przed meczem odbyła się także skromna uroczystość. Członek Zarządu Motoru  wręczył Patrykowi Wodzickiemu kwiaty, który tydzień temu zmienił stan cywilny.Patrykowi i Patrycji  życzymy Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia.

Skład Motoru: Malanowski - Malinowski (85' Grochocki), Wodzicki, Burchart, Żak, R.Śnieżawski, Józefowicz, Lewalski (54' Zasuwa), Margalski (70' Kruszewski), Świgoń (63' T.Śnieżawski), M.Śnieżawski