Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 1:1 (0:1)

Na stadionie Łazienkowskim piłkarze IV ligi rozegrali czwartą  kolejkę. 22 sierpnia o  godz. 17.00 przeciwnikiem Motoru Lubawa była drużyna Mrągowia Mrągowo.

Gospodarze po trzech kolejkach zajmowali 6 miejsce w tabeli - goście 13. Pierwsza połowa spotkania, to słaba gra gospodarzy i w 21 minucie po strzale Kowalskiego Marcela goście zdobyli bramkę.

Motor dopiero w końcówce spotkania po dokonaniu zmian przez trenera zespół prezentował się znacznie lepiej. W 71 minucie na boisko wszedł Adrian Zasuwa, który mając świeży zapas sił, stwarzał obronie gości wiele kłopotów.

Goście byli pewni, że wywiozą z Lubawy komplet punktów. Jednak w końcówce spotkania po jednej z akcji bramkę wyrównującą dla Motoru Lubawa zdobył Roman Śnieżawski ustalając wynik na 1:1.

Skład Motoru: Jacek Malanowski, Marek  Snieżawski, Tomasz  Snieżawski (Tomasz Grochocki), Andrzej Burchart, Roman Snieżawski, Patryk Wodzicki, Łukasz  Lewalski, Zbigniew Marchlewski, Mateusz Kruszewski (Łukasz Margalski), Łukasz Świgoń (Adrian Zasuwa).

Sędzią głównym spotkania był Karol Rudzyński.