Mamry Giżycko - Szynaka Motor Lubawa 2:1

Dziś, 13 czerwca br. Szynaka Motor Lubawa rozegrał przedostatnią kolejkę IV ligi na wyjeździe w Rynie, gdzie spotkał się z drużyną Mamry Giżycko.

Pierwszą bramkę zdobyła drużyna z Lubawy jednak przed końcem pierwszej połowy, sędzia podyktował rzut karny i do przerwy było 1:1.

W drugiej połowie gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę i cały mecz zakończył się  2:1 dla gospodarzy.

Należy podkreślić, że w składzie lubawskiej drużyny grało wielu młodych zawodników, którzy pokazali się z dobrej strony walcząc do końcowego gwizdka sędziego.

Za tydzień ostatnia 30 kolejka, gdzie na stadionie w Lubawie Szynaka Motor Lubawa rozegra mecz  z GKS Wikielec. (elubawa)