Lider Złotowo - ITR Jeziorak Iława 2:1 (1:0)

Kończą się rozgrywki ligowe wszystkich szczebli w piłce nożnej. 7.06.2015 w Złotowie rozegrano spotkanie 3 i 4 drużyny tabeli B klasy. Miejscowy Lider Złotowo podejmował ITR Jeziorak Iława. Na boisku w Złotowie zebrała się spora grupa kibiców w tym kibice z Iławy.

Mecz od pierwszego gwizdka sędziego był bardzo zacięty i ciekawy. W 6 minucie po dośrodkowaniu pierwszą bramkę dla gospodarzy głową zdobył Adrian Andrzejczak. Choć goście przeważali do końca pierwszej połowy padła tylko jedna bramka.

Kilka minut po przerwie w 48 minucie bramkę kontaktową zdobył Mateusz Harmaciński po błędzie bramkarza gospodarzy.

Gra była ostra momentami sędzia Patryk Kępka studził piłkarzy obu drużyn pokazując kartki. Kiedy piłkarze z Iławy gościli pod bramką gospodarzy , to piłkarze umiejętnie się bronili i kontrowali. Po jednej z kontr pięknym strzałem popisał się Mateusz Kurszewski zdobywając bramkę w 55 minucie na wagę trzech punktów.

Goście grali do końca spotkania  bo tylko zwycięstwo  dawało szansę  na ewentualny awans  do A klasy.

W końcówce gospodarze uszczelnili  formację obronną i umiejętnie kontrolowali spotkanie. Pod koniec goście grali w 10-tkę po czerwonej kartce za faul Jaworskiego  na bramkarzu  gospodarzy i do końca spotkania grali w osłabieniu. Po  90 minutach gry  zwyciężyli  gospodarze  2:1