Szynaka Motor Lubawa - Victoria Bartoszyce 2:1 (1:1)

Na stadionie Łazienkowskim w Lubawie Szynaka Motor Lubawa rozegrał 24 kolejkę IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej. 9 maja rywalem gospodarzy była ostatnia drużyna tabeli Victoria Bartoszyce.

Pierwszą bramkę zdobyli w 13 minucie zawodnicy gospodarzy po strzale Radosława Lewickiego i kiedy wydawało się, że padną kolejne, w 28 minucie goście po błędzie obrońców wyrównują po strzale głową Mateusza Zawadzkiego i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania.

Druga połowa niestety wyglądała podobnie. Gospodarze nie potrafili stworzyć dogodnych sytuacji do zdobycia  bramki. Szczęście uśmiechnęło się w 90 minucie. Michał Maj zdobył druga bramkę dla gospodarzy na wagę trzech punktów. Szynaka Motor Lubawa pokonał Victorię Bartoszyce 2:1. (mz)