Złoto i brąz klasyków Sokoła podczas I Pucharu Polski zapaśników w stylu klasycznym

W dniach 6-8 marca w Warszawie rozegrany został I Puchar Polski zapaśników w stylu klasycznym kadetów. W zawodach wzięła udział rekordowa ilość klubów z całego kraju - 50, stoczono 358 walk.

Podczas tych zawodów w kategorii 42 kg I miejsce wywalczył Patryk Rożentalski, trzecią lokatę zajął Filip Januszewski, a 5 Wojciech Świątkowski.

Zawodnicy Sokoła Lubawa wystąpili jeszcze w dwóch kategoriach wagowych Błażej Licznerski - 58 kg i Kacper Łuczak - 85 kg.

W klasyfikacji drużynowej Sokół Lubawa uplasował się na 8 pozycji i był najlepszym  klubem z terenu Warmii i Mazur. Zawody były jednocześnie eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.