Michał Surdykowski zwycięzcą pierwszego w 2015 roku turnieju

Po świąteczno-noworocznej przerwie do rywalizacji przy tenisowych stołach wrócili tenisiści-amatorzy. W rozegranym w czwartek 08.01.2015 roku, w którym uczestniczyło 42 graczy, dominacje swą potwierdził Michał Surdykowski, wygrywając po raz szósty w obecnej edycji ligi.

W finale pokonał po bardzo wyrównanym i emocjonującym pojedynku lidera Tomasz Goldera 3:2 i 16:14 w piątym secie. W półfinale wygrał z dobrze dysponowanym w tym dniu Szymonem Żuralskim 3:1, a wcześniej z młodym Patrykiem Jankowskim 3:2.

Na drugim miejscu uplasował się T.Golder po zwycięstwie nad Andrzejem Guzowskim, powiększając tym samym przewagę nad W.Łątkowskim w klasyfikacji generalnej.
Bardzo ciekawie wygląda klasyfikacja generalna zawodników na pozycji 7-10, których dzielą cztery punkty. Każdy następny turniej może przynieść zmiany na tych miejscach.