KS Constrat Lubawa - Zawbud Iława 1:2

Zakończyło się dodatkowe spotkanie między Zawbudem Iława, a KS Constract Lubawa. Było to spotkanie, którego zwycięzca przechodzi do dalszej fazy rozgrywek Pucharu polski w Futsalu.

Po bardzo emocjonującym meczu młodzi piłkarze z Lubawy ulegli drużynie Zawbud Iława 1:2. Przez dłuższy okres spotkania goście prowadzili 0:1.

Kiedy wydawało się, że wszystko jasne na 35 sekund przed końcem Daniel Sass zdobywa wyrównującego gola. Wszystko wskazywało, że będzie dogrywka.

Jednak na 5 sekund przed końcem meczu, goście zdobywają drugą bramkę i całe spotkanie kończy się wynikiem 1:2 dla Zawbudu Iława. (mz)