Mistrzostwa Miasta i Gminy Lubawa w lekkiej atletyce

Piękna choć wietrzna pogoda towarzyszyła kolejnym Mistrzostwom Miasta i Gminy Lubawa w lekkiej atletyce w sobotę 26 kwietnia na stadionie Łazienkowskim. Na starcie stanęło kilkudziesięciu zawodników z terenu miasta i gminy.

Pierwsze zawody, więc i rekordów nie można było się spodziewać. Była zabawa, pierwsze medale, uśmiech zwycięzców i łzy przegranych.

Ozdobą zawodów była setka dziewcząt, gdzie Joanna Grzybowska biegnąc pod wiatr pokonała swoją koleżankę z Kazanic Angelikę Brzozowską i 100 m mężczyzn, gdzie   Damian Maciołek pokonał Rafała Słupskiego.

Bieg na 100 m chłopców klas gimnazjalnych wygrał Maciej Nowakowski. Dobrze zaprezentowała się Weronika Mieczkowska i Violetta Winiewska w pchnięciu kulą.

Zawody prowadził Marek Tykarski, który na bieżąco przekazywał wyniki i przedstawiał niektórych zawodników, ich sukcesy i rekordy życiowe. (mz)