Szynaka Motor Lubawa - Znicz Biała Piska (0:0)

Zakończyło się spotkanie III ligi warm-mazur-podlaskiej, w którym zmierzyły się dziewiąta drużyna tabeli Znicz Biała Piska i Szynaka Motor Lubawa.

Kibice zebrani na stadionie Łazienkowskim w Lubawie liczyli w tym spotkaniu na trzy punkty w tabeli i zwycięstwo po ostatniej "wpadce".

Pierwsza połowa spotkania wyrównana, choć w końcówce, po jednej z kontr goście mogli zdobyć bramkę. Zawodnicy Motoru w pierwszej połowie nie oddali żadnego celnego strzału w światło bramki gości. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

W drugiej połowie od 47 minuty gospodarze grali z przewagą  jednego zawodnika po czerwonej kartce dla  Arkadiusza  Lipowskiego.

Mimo optycznej przewagi w tym okresie nie potrafili skutecznie zagrozić bramce gości. Po słabym widowisku mecz zakończył się remisem 0:0. Sędzią głównym spotkania był Piotr Szczypiński, asystenci: Artur Wiśniewski i Rafał Rabczyński. (mz)