Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Lubawie

W turnieju Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego 12 grudnia br. uczestniczyło 54 zawodników. Kolejny raz zwycięzcą został Michał Surdykowski. Zdecydowany numer jeden lubawskiej ligi ostatnich lat. W finale pokonał swojego klubowego kolegę Tomasz Goldra 3:1.

Dobre zawody rozegrał Andrzej Guzowski, który we wczesnej fazie turnieju przegrał z Marcinem Zielińskim, ale później pokonał m.in Karola Brzozowskiego i Michała Wojtkiewicza, a w meczu o 3 miejsce zawodnika z Ostródy Rafała Dąbrowskiego i tym samym awansował na 4 miejsce w klasyfikacji generalnej. Na trzecim miejscu "generalki" plasuje się  Wojciech Łątkowski.

Na uwagę zasługuje udział i miejsce na początku 2 dziesiątki sympatycznego pana Henryka Tadajewskiego z Ostródy. Pozostałe miejsce w pierwszej dziesiątce zajęli: