Szynaka Motor Lubawa - ŁKS Łomża 1926 2:1

Piękna pogoda sprawiła, że na inauguracji sezonu rundy jesiennej III ligi 2013/2014  na remontowanym stadionie Łazienkowskim zebrało się sporo kibiców.

Szynaka Motor Lubawa podejmował  ŁKS Łomża 1926.

Pierwsza połowa spotkania, to piękna gra całej jedenastki Motoru i prowadzenie 2:0 po bramkach Karola Narojczyka i Bazylego Jabłonowskiego.

W drugiej połowie goście coraz częściej przebywali na połowie lubawskiej drużyny.

W końcówce meczu i doliczonym czasie gry, goście zdobyli bramkę kontaktową, która w przekroju całego spotkania im się należała.

Kilka minut przed końcem  Motor grał w dziesiątkę po czerwonej kartce, którą otrzymał bramkarz Dawid Kręt.

Po dramatycznej końcówce, Motor pokonał drużynę z Łomży i zdobył trzy punkty na własnym boisku.  Po trzech kolejkach  lubawska drużyna zajmuje 8 miejsce w tabeli III ligi.

Sędzią głównym spotkania był Karol Rudziński. (mz)