Motor Lubawa - Pogoń Łapy 3:1

Podopieczni trenera Tadeusza Justki, piłkarze Motoru tym razem spotkali się w Lubawie z drużyną Pogoni Łapy, która w tabeli zajmowała wysoką pozycję. W drużynie Motoru zadebiutował w bramce Mateusz Leśniewski i powrócił do gry Piotr Piceluk .

Mecz rozpoczął się od składnych i ciekawych akcji gospodarzy. Prowadzenie dla Motoru uzyskał Piotr Żurawel w 23 minucie gry. Motor zaczął dominować na boisku, ale po jednej z kontr i błędzie bramkarza, zawodnicy Pogoni zdobywają wyrównującego gola w 33minucie Łukasz Krawczyk z numerem 13. Gra się wyrównuje i po strzale napastnika gości lubawski bramkarz popisuje się piękną paradą broniąc drużynę przed utratą bramki. W pierwszej połowie kilka minut przed przerwą Piotr Żurawel ponownie mógł wpisać się na listę strzelców,jednak do przerwy pozostaje wynik 1:1

Druga połowa meczu to ładna i składna gra drużyny gospodarzy – Motoru Lubawa.

W 51 minucie bramkę zdobywa Piotr Piceluk, a w 65 minucie ponownie na listę strzelców wpisuje się się Piotr Żurawel, który moim zdaniem w dniu dzisiejszym był najlepszym zawodnikiem na boisku.

Motor zwyciężył zasłużenie 3: 1 i awansował na drugie miejsce w tabeli III ligi.(mz)