Szynaka Motor Lubawa - Warmia Grajewo 1:0

20  sierpnia br. na stadionie Łazienkowskim w Lubawie  w drugiej kolejce  III ligi piłkarze Szynaka Motor Lubawa pokonali  1: 0 Warmię Grajewo. Bramkę w 25 minucie  zdobył Piotr Piceluk.
Pierwszy  występ przed własną publicznością  na stadionie Łazienkowskim na którym zgromadziło się około 450  kibiców był wielką niewiadomą po  wpadce  w Łomży.
Sędziowała trójka sędziów z Olsztyna z sędzią głównym Krzysztofem Szczypińskim. Od pierwszych  minut meczu widać było, że  lubawska drużyna  chce pokazać, że do sezonu jest dobrze przygotowana. Pierwsze 15 minut to  walka  o piłkę na środku boiska i obie drużyny w tej formacji grały dobrze. W 25 minucie po dośrodkowaniu  przez Wróbla z prawej strony boiska  Piotr Piceluk zdobywa główką piękną  bramkę dla  gospodarzy i jak się okazało  jedyną . W pierwszej połowie  gospodarze dominowali  na boisku i pod koniec  pierwszej połowy  Tomasz Zakierski był bliski zdobycia drugiej bramki, lecz bramkarz gości  Czapliński skutecznie interweniuje.

W przerwie spotkania Prezes klubu Piotr Truszczynski  wręczył działaczom  klubu i innym osobom  pamiątkowe  statuetki.
Druga połowa  spotkania to czysta, ładna gra  w wykonaniu obu drużyn. W 65 minucie  po jednej z akcji i dośrodkowaniu przez Piotra Piceluka  Dobroński trafia w słupek. Pod koniec spotkania  po jednej z kontr,  goście  mogli zdobyć bramkę, ale  na szczęście dla gospodarzy strzał Konrada Kowalko był niecelny.