Jordan Kazanice - Radomniak Radomno B klasa

W minioną niedzielę na stadionie w Kazanicach odbył się mecz B klasy pomiędzy drużynami Jordana Kazanice i aktualnym liderem drużyną Radomniaka Radomno. Obie drużyny stanęły po raz pierwszy przed tak liczną publicznością, bo w tym samym czasie odbywały się Dni Kazanic.

W pierwszej połowie od początku spotkania inicjatywę przejęła drużyna gości, która bardzo często atakowała bramkę zaskoczonych gospodarzy. W 11 minucie spotkania bramkę dla gości strzelił Przemysław Górzyński. Utrata bramki zmobilizowała gospodarzy,którzy chaotycznie chcieli doprowadzić do wyrównania, jednak wszystkie akcje kończyły się niepowodzeniem a gra toczyła się na środku boiska.

Druga cześć spotkania była bardziej wyrównana, drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Mecz nabrał tempa i co kilka minut dochodziło do grożnych akcji z obu stron. W 10 minucie po przerwie jest 1:1.
W 72 minucie z kilkudziesięciu metrów pięknym strzałem z rzutu wolnego popisuje się stoper Jordanu i umieszcza piłkę w siatce.
Wynik 2:1 podziałał mobilizująco na zawodników obu drużyn.
W 75 minucie spotkania napastnik Radomniaka mocnym strzałem doprowadza do remisu.
W 83 minucie spotkania bramkę kolejną dla Radomniaka zdobywa Przemysław Górzyński.
Przy stanie 2:3 gospodarze za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania i mimo ataków całej drużyny, mecz kończy się wynikiem 2: 3 dla Radomniaka Radomno.
Mecz bardzo ciekawy i interesujący, licznie zgromadzona publiczność obejrzała ciekawe widowisko...