Constract Lubawa - Red Dragon Pniewy 7:0 i awans do finału MMP U-15.
FINAŁ NA ŻYWO godz. 16.00

Po wczorajszym trudnym maratonie eliminacji MMP U15 zawodnicy Constractu Lubawa  awansowali do dalszych rozgrywek. W dniu dzisiejszym 24 stycznia nikt nie spodziewał się tak  kapitalnie grającej drużyny w fazie ćwierćfinałowej i półfinałowej.

Po pokonaniu 0:5 AZS UMCS Lublin w ćwierćfinale, bramkach 3x Norberta Rydla, Macieja Malickiego x1 i Samuela Grubalskiego x1, awansowała do 4 najlepszych drużyn w Polsce. O godz. 13.00 młodzi zawodnicy z Lubawy rozegrali mecz półfinałowy z drużyną Red Dragon Pniewy.

Zawodnicy z Lubawy po dwóch bramkach Piotra Krużewskiego i jednej Jaskulskiego w pierwszej połowie prowadzili 3:0. W drugiej połowie podwyższył Malicki na 4:0. Chwilę później  samobójczą bramkę strzela Jakub Durkiewicz król strzelców turnieju jest 5:0.

Wynik na 6:0 podwyższa po akcji drużyny Bartosz Jakubowski. Na kilka minut przed końcem  Norbert Rydel zdobywa bramkę na 7:0. Zawodnikiem MVP zostaje w tym meczu zdobywca  dwóch bramek Piotr Krużewski.

Skład KS Constract U-15: Hubert Zadroga, Kornel Projs, Norbert Rydel, Nikodem Jaskulski, Samuel Grubalski, Kacper Skonieczka, Jakub Grędziszewski, Bartosz Jakubowski, Jakub Sadowski, Kacper Kamiński, Piotr Krużewski, Maciej Malicki, Filip Garwacki, Maciej Różański.

Czekamy na finał i walkę o złoty medal MMP U15, który odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 16.00. Czy dojdzie do ponownego pojedynku w finale zawodników Damiana Jarzembowskiego i Mariusza Lipowskiego z drużyną Rekord Bielsko Biała czy RKS Garbarnią Kraków dowiemy się  wkrótce.