Awans młodych piłkarzy Constractu Lubawa do finału MMP U15 w futsalu

Opublikowano:

W dniu dzisiejszym 2 stycznia zakończył się II Turniej Eliminacyjny MMP do lat 15 w futsalu. W  turnieju w Ciechocinku zagrały: Constract Lubawa, Junior Hurtap Łęczyca, TAF Toruń, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski, zabrakło drużyny z Starogardu Gdańskiego.

Zawodnicy Constractu Lubawa podopieczni trenerów Damiana Jarzembowskiego i Mariusza Lipowskiego z rocznika 2006 oraz 2007 wygrali wszystkie spotkania i po dwóch turniejach eliminacyjnych zwyciężyli i awansowali do Finału MMP U15.

Przypomnijmy, że w dniu 29 listopada w Hali Sportowej w Byszwałdzie rozegrany został I Turniej Eliminacyjny MMP do lat 15. W turnieju zagrały Constract Lubawa, Junior Hurtap Łęczyca, TAF Toruń, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski i KP Starogard Gdański.

Zawodnicy Constractu Lubawa wygrali w Byszwałdzie trzy spotkania 4-0, 6-0, 3-1, raz zremisowali 1-1 i po pierwszym turnieju przewodzili tabeli.

 Do turnieju finałowego awansowały dwie drużyny Constract Lubawa i Junior Hurtap Łęczyca

Wyróżnienia indywidualne w dniu dzisiejszym otrzymali:Norbert Rydel - uznany najlepszym zawodnikiem turnieju,Nikodem Jaskulski - uznany królem strzelców,Jakub Sadowski - uznany najwszechstronniejszym zawodnikiem

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 22-24.01.2021r w miejscowości Regót, udział weźmie 16 najlepszych zespołów, które prawo gry wywalczyły w eliminacjach. 

Junior Hurtap Łęczyca 1-3 Constract Lubawa
TAF Toruń 1-4 Constract Lubawa
Constract Lubawa 4-0  UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 

op. mz
foto archiwum Szkółka Piłkarska Constract Lubawa