Wesoły listopad w Przedszkolach Niepublicznych Bajkolandia i Smerfolandia w Lubawie

Opublikowano:

„Jesień w pełni” – w Naszych przedszkolach hasło to oznacza moc ciekawych i atrakcyjnych zajęć oraz interesujących tematów.
Nasi najmłodsi milusińscy w ostatnich dniach wybrali się w podróż do podniebnej krainy kolorowym i wesołym samolotem- poznając w ten sposób jeden z ciekawszych środków transportu.

Starsze Przedszkolaki zdobywały natomiast wiedzę na temat gwiazd i żywiołu jakim jest ogień, wykonując ciekawe doświadczenia i eksperymenty dowiedziały się wielu informacji o naturalnych i sztucznych rodzajach światła. Pięciolatki rozmawiały na temat emocji, opisywały je i próbowały pokazać je za pomoc mimiki twarzy. Najstarsze grupy w minionych dniach utrwalały poznane litery ćwicząc jednocześnie pamięć oraz sprawność manualną.

Każdego dnia wszystkie grupy od najmłodszych do najstarszych przedszkolaków z ogromnym zaangażowaniem zdobywają nową wiedzę, a radość z wykonanych własnoręczne prac plastycznych oraz możliwość brania udziału w prostych doświadczeniach dostarcza dzieciom ogromną satysfakcje i motywację do utrwalania zdobytych umiejętności.
 
„BAJKOLANDIA” i „SMERFOLANDIA”