Rekord Bielsko-Biała Mistrzem Polski U14. Fotorelacja

Opublikowano:

Zakończyły się zmagania młodych piłkarzy, którzy przez trzy dni w Lubawie rozgrywali MMP U14. W rywalizacji brało udział 16 drużyn. W dniu dzisiejszym odbyły się ćwierćfinały, półfinały i  finał. Niespodzianki nie było. Zgodnie z wcześniejszymi prognozami I miejsce zdobyła drużyna  Rekord Bielsko-Biała, która w finale pokonała Bór Regut 2:1. W meczu o trzecie miejsce Junior Hurtap Łęczyca, który w ćwierćfinale wyeliminował Constract Lubawa, pokonał Piłkarskie Nadzieje Mielec 4:1.

W godzinach porannych w jednym z ćwierćfinałów gospodarze Constract Lubawa ulegli 0:2 drużynie Junior Hurtap Łęczyca. Młodzi zawodnicy gospodarzy dobrze radzili sobie w tym meczu, ale ich rywal konsekwentnie realizował założenia taktyczne swojego trenera i kiedy nadarzyła się okazja, na 4 minuty przed końcem, zdobyli pierwszą bramkę z kontry. W końcówce zdobyli drugą  i awansowali do dalszych rozgrywek.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Mateusz Kosowski z Rekordu Bielsko-Biała, który w 6 meczach zdobył 12 bramek. Na drugim miejscu uplasował się Szymon Licznerski z Constractu Lubawa, z dorobkiem 8 bramek w 4 spotkaniach. Najlepszym bramkarzem został zawodnik Bór  Regut- Michał Sobków. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Wójcik - Piłkarskie Nadzieje Mielec.

Nagrody zawodnikom wręczył Przewodniczący Komisji Futsalu i Piłki Plażowej Adam Kaźmierczak w towarzystwie członków Komisji: Wacława Rekść i Jarosława Gryckiewicza oraz Prezesów firmy Constract - Jarosława i Edmunda Grubalskich. (mz)

foto: mz i  Odlot Paweł Jakubowski