Dziś mecz 15 kolejki Futsal Ekstraklasa. KS Constract Lubawa VS Red Devils Futsal Club Chojnice godz. 18:00

Opublikowano:

Dzisiejszego wieczoru do Lubawskiej hali OsiR wraca Futsal Ekstraklasa. Po raz pierwszy w tym roku, a drugi w rundzie rewanżowej CONSRTACT powalczy o punkty w najwyższej klasie, a zdobyte oczka mogą być kluczem do ponownego zameldowania się na podium ligowej tabeli.
Do Lubawy przyjeżdża najniżej dotąd sklasyfikowany zespół w tabeli RED DEVILS CHOJNICE, aktualna siła tego zespołu może być jednak zgoła różna. W przerwie noworocznej zespół zasiliło 3 ciekawych obcokrajowców i trudno ocenić aktualne możliwości tego zespół.

Dla CONSTRACTU nie powinno mieć to znaczenie jeśli zagra na podobnym poziomie jak przed tygodniem, kwestia podziału punktów wydaje się być oczywista, choć należy sobie zdawać sprawę, że forma z Torunia była niewiarygodnie wysoka u każdego z graczy, a powtórzenie jej w tym spotkaniu nie musi być oczywistością, tym bardziej że profil rywala to zupełnie inna bajka.

W Futsalowych mediach Paweł Ossowski i Dawid Grubalski zgodnie zapewniają o dobrej atmosferze i świetnej perspektywie na przyszłość, która będzie zdecydowanie bardziej kolorowa i przyjemna po zwycięstwie nad RED DEVILS CHOJNICE.
CONSTRACT zapowiedział, że całkowity dochód z biletów z tego spotkanie zostanie przekazany na ratowanie życia JULKI RÓWCZYŃŚKIEJ.
Hala widowiskowo-sportowa w Lubawie.
Mecz 15 kolejki Futsal Ekstraklasa.
KS Constract Lubawa VS Red Devils Futsal Club Chojnice
18:00 Zagramy dla Julki
Cały dochód zebrany z wejściówek przeznaczymy na leczenie Julki Rówczyńskiej. Bądź na meczu, dopinguj i pomagaj! Razem możemy wszystko!

(dk)