Drodzy kibice, działacze, sponsorzy, mieszkańcy Lubawy. Zapraszamy dziś na spotkanie

Opublikowano:

Zarząd klubu MLKS Motor Lubawa informuje, że w piątek 27 grudnia o godzinie 18:00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie odbędzie się spotkanie, podczas którego omówiona zostanie prognozowana sytuacja finansowa naszego Klubu w 2020 roku.

Jednocześnie potwierdzamy krążące w przestrzeni publicznej informacje, że najstarszy Klub w naszym mieście, w związku z planowanymi cięciami w konkursach ofert i dotacjach z miejskiego budżetu, może znaleźć się w krytycznej sytuacji finansowej.

Dnia 04.12.2019 na spotkaniu w Urzędzie Miasta, zarząd klubu został poinformowany o bardzo dużym zmniejszeniu dotacji na przyszły rok 2020. Po ponad 50-ciu latach funkcjonowania klubu, może zabraknąć „MOTORU” na mapie piłkarskiej naszego województwa. Więcej informacji przekażemy podczas spotkania, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie naszych młodych Zawodników, ich Rodziców, piłkarzy seniorskiej drużyny, Działaczy i Sponsorów, a przede wszystkim naszych Kibiców.

Zaproszenia wystosowane zostały także m.in. do władz samorządowych i przedstawicieli W-M ZPN w Olsztynie. Przed nami trudne decyzje dlatego liczymy na Waszą obecność i wsparcie.
Ostatni zwycięski mecz na Stadionie „Łazienkowskim” w Lubawie nasi piłkarze rozegrali 16 listopada 2019r - postarajmy się o to, aby nie był to ostatni mecz naszej drużyny PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ.
Przyjdź na spotkanie i pomóż w walce o byt tego zasłużonego klubu dla miasta Lubawy.

MOTOR MOIM KLUBEM, LUBAWA MOIM MIASTEM!!!
Z poważaniem  Zarząd klubu MLKS MOTOR Lubawa