Jutro mecz: Gatta Active Zduńska Wola - Constract Lubawa

Opublikowano:

Jutro ostatnia tegoroczna Ekstraklasowa potyczka z udziałem Constractu Lubawa  Nasz zespół z pewnością nie może liczyć na świąteczną taryfę ulgową. Goście choć w sporym dołku, świadomi zagrożenia ze strony naszej drużyny, jutrzejszym spotkaniem bardzo chcą poprawić atmosferę w zespole przed nowym rokiem i nową rundą.

Transmisja na www.tvcom.pl od godziny 14:00. 

Sytuacje w obozie rywali badał Dawid Klejna rozmawiając z Mateuszem Olczakiem zawodnikiem Gatty Active Zduńska Wola.
Dawid Klejna:
Niedzielna potyczka z Constractem wydaje się być jedną z ciekawszych w ostatniej kolejce tej serii spotkań. Jak wyobrażasz sobie to spotkanie?
Mateusz Olczak:
- Na pewno spotkanie z Constractem będzie jednym z ciekawszych spotkań. Drużyna z Lubawy jako beniaminek w ekstraklasie pokazuje od samego początku że ma ogromny potencjał i będzie bardzo trudnym rywalem.

Trudny okres, trudni rywale, pech jak wytłumaczyć gorsze wyniki Gatty w ostatnich tygodniach?

-W ostatnim czasie mieliśmy zdecydowanie gorszy okres niż na początku sezonu. Przegraliśmy kilka meczy i złapaliśmy dołek. Na pewno było kilka przyczyn które wpłynęły na te porażki. Uważam że mecz z Lubawa na własnej hali to dobry moment żeby wrócić na właściwe tory.

 Na które aspekty futsalowego rzemiosła będziecie zwracać uwagę, w niedzielnym spotkaniu. Gdzie jest klucz do pozytywnego zakończenia roku w Zduńskiej Woli.

-Przede wszystkim musimy być skupieni na naszej grze. Potrafimy grać w futsal tylko musimy przez cały mecz zachować koncentrację i unikać głupich błędów. Mamy wspaniałych kibiców którzy nas zawsze wspierają i dają dodatkowe siły. Mam nadzieję że zakończymy tą rundę zwycięstwem i w nieco lepszych nastrojach spędzimy święta.
 
Czy analizowaliście grę Constractu, jeśli tak co ta analiza przyniosła?

-Wiemy że Constract jest bardzo mocną drużyną, która ma wielu utalentowanych zawodników. Jest to zespół który potrafi wykorzystać każdy błąd rywali. Mam nadzieję że stworzymy wspaniałe widowisko. 

Dziękuję za rozmowę Dawid Kleina

(dk)