MMP w Futsalu U-18 eliminacje w Lubawie. Z życia szkółki Constract Lubawa

Opublikowano:

W sobotę 14 grudnia w hali OSiR przy ul.Św.Barbary grupa 4 rozegrała 2 rundę eliminacyjną Młodzieżowych Mistrzostw Polski U18.
W turnieju rywalizowały: Zdrowie Garwolin, Mazur Karczew, MOKS Białystok, Victoria Sulejówek i Constract Lubawa.

Drużyny biorące udział są podzielone na 11 grup i z każdej grupy do następnego etapu eliminacji awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup.W drugiej fazie zespoły powalczą o bezpośredni awans do finałów Mistrzostw Polski. Do finałów awansuje 14 ekip (dochodzi jeszcze gospodarz i aktualny mistrz).

Drugi etap rywalizacji przewidziany jest na 1-2 lutego 2020 roku. Drużyna Constractu Lubawa U18 to grupa juniora młodszego złożona głównie z chłopców z rocznika 2004 (Damian 2003 i Grzesiu 2001) rywalizowała z 3 i 2 lata starszymi kolegami z innych ekip. Zabrakło trochę szczęścia i młodzi piłkarze zajęli IV miejsce w grupie.

Młodzi Konstructorzy z rocznika 2012/2013 w finałach wojewódzkich żak. W Turnieju rozegranym 14.12.2019 zajęli 2 miejsce promujące do elity województwa. Najważniejsza oczywiście jest dobra zabawa, której nie brakowało. Ogromne podziękowanie dla rodziców za pomoc we wszystkich turniejach.

(mz) i  FB Szkółka Piłkarska  Constract Lubawa 
foto mz