7 medali zapaśników MLKS Sokół Lubawa

6 listopada 2010 roku odbył się w Rogóżu I Rzut Indywidualnej Ligi Międzyszkolnej w Zapasach. W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajął MLKS Sokół Lubawa natomiast w klasyfikacji szkół II miejsce zajęło Gimnazjum im. Biskupów Chełmińskich w Lubawie.

Młodzi zapaśnicy zdobyli aż siedem medali.

Marcin Węgrzynowski w kategorii 73 kg- I miejsce

W dniach 12-14 listopada Lubawscy zapaśnicy wzięli także udział w Międzynarodowym Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Warmii i Mazur w Zapasach. W tym turnieju bardzo dobrze zaprezentował się Adrian Czamajło, który w kategorii 66 kg zdobył III miejsce. Warto także wspomnieć o Michale Zawadzkim, który wywalczył V miejsce.
Młodych sportowców przygotowują do zawodów trenerzy Henryk Mężykowski,Mirosław Gajewski i Robert Ewertowski. (elubawa)