IV Trening Charytatywny z "Lubawa Kocha Biegać" dla małej Ani

Opublikowano:

"Człowiek jest dobry nie przez to kim jest, lecz przez to czym dzieli się z innymi...” Jan Paweł II

DZIĘKUJEMY! Wczorajszy dzień zaliczamy do bardzo udanych. To dzięki Państwu oraz licznym sponsorom udało się zebrać ponad 25.000 złotych. Dzięki życzliwości i dobroci serca mała Ania będzie dalej walczyła o to, aby w końcu zobaczyć swoich rodziców i rodzeństwo. Dziękujemy wszystkim - którzy pomogli nam w zorganizowaniu Treningu. Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za to że mogliśmy skorzystać ze stadionu, kolegom z zaprzyjaźnionego Lubawskiego Klubu Rajdowego o zapewnienie atrakcji - jakimi były przejażdżki rajdówkami.

Koledzy zebrali 1500 zł. Dziękujemy i widzimy się za rok. Grupie MILO DANCE - za świetną rozgrzewkę - dziewczyny dały CZADU. Dziękujemy lokalnym mediom, Panu Marianowi Żuchowskiemu i e-lubawa, Panu Marcinowi Sarnowskiemu z Telewizji Lubawa oraz Panu Rafałowi Makszyńskiemu. Chylimy czoła Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawy oraz Złotowa, którzy dzielnie nam towarzyszyli, chronili nas podczas biegu i pilnowali trasy.

Dziękujemy również harcerzom, Młodzieżowej Radzie Miasta - a także Radnym - którzy wsparli nas kwotą 800 zł - dla małej Ani. Łącznie w Treningu wzięło udział ponad 500 osób, zarówno z Lubawy jak i z okolic. Miło nam było gościć znajomych biegaczy oraz lokalne grupy sportowe. To niebywałe jak potrzeba chorego dziecka może łączyć i przyciągać ludzi.

Ten dzień zapamiętamy na długo - zarówno my jak i mała Ania oraz jej Rodzice. Dopisała pogoda - uczestnicy otrzymali od nas pamiątkowe torby - a dzieci medale. Po biegu na uczestników czekała pyszna zupa oraz ognisko. W trakcie trwania treningu prowadzona była licytacja oraz loteria fantowa. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i już teraz zapraszamy na przyszłoroczną V edycję treningu charytatywnego. Dobro powraca!!! 

materiał: Lubawa Kocha Biegać  
foto mz i Rafał Makszyński Fotografia