W niedzielę Constract podejmuje Malwee Łódź

Opublikowano:

Trwają eliminacje Mistrzostw Europy w futsalu U19 w Finlandii. Już dziś niezwykle ważny pojedynek Białoczerwonych z Reprezentacją Francji. W sztabie szkoleniowym naszej Reprezentacji jest trener KS Constract Lubawa Dawid Grubalski, który stanie przed szansą na odniesienie życiowego sukcesu i z pewnością spełnieniem marzeń.

Uczestnictwo w Mistrzostwach Starego Kontynentu to było by zwieńczenie dotychczasowej pracy młodego trenera. Życzymy mu udanego meczu i szybkiego bezpiecznego powrotu do Lubawy, gdyż już w niedzielę o godzinie 19:00 jego zespół po raz kolejny powalczy o ligowe punkty w Lidze futsalu.

Tam również nie lada gratka dla kibiców futsalu, którzy w ostatnim czasie przeżywali w lubawskiej hali niezwykłą huśtawkę nastrojów, tym razem może być podobnie bo w spotkaniu z Malwee Łódź taryfy ulgowej nie będzie o czym niedawno przekonał się nasz ligowy pogromca KS Futsal Leszno. Leszczynianie we własnej hali nie znaleźli sposobu na defensywę ambitnych łódzkich futsalistów i musieli przełknąć gorycz porażki.

Dlatego po raz kolejny pragniemy zaprosić wszystkich fanów żadnych sportowych do Lubawskiej hali OSiR przy ul. Św. Barbary w niedzielę  31 marca o godzinie 19:00 – KC Constract v Malwee Łódź. (dk)