W najbliższą sobotę po noworocznej przerwie do Lubawy wraca I liga Futsalu

Opublikowano:

Po noworocznej przewie wracają rozgrywki I ligi futsalu. Początek spotkania 12 stycznia br.  godzina 18.00 w hali OSiR przy ul.Św.Barbary. Pierwsza runda spotkań tych rozgrywek nie wyłoniła faworyta do bezpośredniego awansu. O miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej walczą „łeb w łeb” lubawski KS CONSTRACT i Grupa Inwestycyjna MALEPSZY LESZNO.

Obie drużyny straciły punkty tylko w przypadku bezpośredniej konfrontacji, która nie wyłoniła zwycięscy kończąc się wynikiem remisowym. Pozostałe spotkania drużyny dość pewnie wygrywały choć to Leszczynianie chwalą się lepszym dorobkiem bramkowym.

Jednak to nie ten będzie najważniejsze w przypadku równej liczby punktów na koniec sezonu. Gdyby doszło do takiej sytuacji regulamin przewiduje dodatkowe spotkanie decydujące o awansie.

Zanim jednak dojdzie do bezpośredniej konfrontacji tych drużyn, która przewidziana jest na 16 kolejkę spotkań w Lubawie trzeba zwyciężyć kolejne 4 spotkania. Na początek, czyli w najbliższą sobotę do Lubawy przyjedzie odmłodzona drużyna z Warszawy.

Potyczki z tym zespołem zawsze były bardzo emocjonujące i tak będzie i tym razem bo czy jest jakaś lepsza forma pokazania się dla młodych zawodników niż dobry występ przeciwko faworytom do awansu.
Cała runda rewanżowa zapowiada się w ten sposób, drużyny zrobią wszystko aby pokrzyżować szyki faworytom, a awansuje ten który nie ulegnie presji i zachowa zimną krew przez całą rundę.

Początek spotkania 12 stycznia br. godzina 18.00 w hali OSiR przy ul.Św.Barbary.

(dk)